MONATIK робить ремонт (Repair) своїх легендарних композицій. Перша — “Кожний раз”

MONATIK робить ремонт (Repair) своїх легендарних композицій. Перша - "Кожний раз"

Відомий артист та меценат MONATIK з перших днів війни займається активною просвітницькою та волонтерською діяльністю, збором гуманітарної допомоги для української Армії, Тероборони та Волонтерів. За перший рік повномасштабної війни завдяки “ART Обороні” MONATIK вдалося передати більше ніж 600 000 євро на потреби України та українців (кошти було передано для таких Фондів, як “Твоя опора”, “UNITED 24”, “Фонд Маші”, Фонд “Охматдит” та особисті потреби бригад та волонтерів). Також артист постійно дає концерти на прифронтових зонах для наших військових, сімей полонених воїнів, працівників ДТЕК, освіти, лікарів та волонтерів.

Пісні MONATIK продовжують збирати мільйони фанатів по всьому світові. Артист є не тільки голосом України, який розповідає про страшні події, що відбуваються у наших містах і селищах. Він також на своїх концертах збирає кошти для України та українців. На благодійних концертах MONATIK постійно просять виконати пісні, які нагадують емоції до повномасштабного вторгнення. Ті композиції, під які створювалися спогади та писалася власна історія. 

Після того, як невимовно злий та навіжений сусід нашої країни зламав та затопив все навколо, MONATIK вирішив зробити ремонт своїх композицій та перевипустити легендарні пісні рідною українською мовою. Першою з них стала — “Кожний раз“. У свій день народження MONATIK запускає новий проєкт (Repair) і знайомить з новими версіями пісень.