MONATIK розповів про “Силу” українців: артист презентував сингл, яким розпочинає нову сторінку в творчості

MONATIK розповів про “Силу” українців: артист презентував сингл, яким розпочинає нову сторінку в творчості

Митець презентує нову пісню “Сила“, що показує всьому світові силу українців. 

Останній рік виявився надзвичайно складним і трагічним для кожного українця. Не дивлячись на це, кожен на своєму фронті щоденно проявляє свої сильні сторони та бореться за нашу спільну перемогу. Під час постійних концертів у прифронтових регіонах для наших військових, соціальних виступів для волонтерів, представників освіти, лікарів, працівників ДТЕК, різних благодійних організацій, успішного туру Європою “ART Оборона” (після якого артисту вдалося виділити понад 600 000 євро благодійним Фондам UNITED 24, “Твоя опора”, “Фонд Маші”, “Охматдиту” та особисто військовим), MONATIK спродюсував, записав і презентував композицію “Сила”, якою починає новий розділ своєї творчості. 

Композиція MONATIK “Сила” має концептуальний характер та поєднує у собі елементи хіп-хопу та попмузики. Крім того, в основі пісні “Сила” лежить глибоко філософський мотиваційний реп та потужна усна поезія, що притаманні творчості MONATIK. Хоча її не можна цілком віднести до якогось певного жанру, але вона близька до соціальної музики. Це пісня, що перш за все показує силу українців та веде нас до перемоги! Надає таке необхідне нині послання для кожного. Підкреслює наші життєві принципи та українську міць, яка зі сталі. Через її драйвовий, запальний, переможний посил хочеться прослухати ще і ще раз. 

Як зізнається сам артист на своїх персональних сторінках в соціальних мережах, саме з цієї композиції починається новий етап в його кар’єрі. Наповнений перемогами та певним досвідом, якого вдалося досягти, переживаючи страшні часи війни, він продовжує робити те, що вміє найкраще та робив всі ці роки — надихати людей навіть в самі складні часи, робити гарні справи, допомагати, підтримувати та мотивувати, знаходити мрії та йти за ними. Цьому підтвердження сльози на очах сімей військових, які дякують MONATIK за кожен концерт у гарячій точці. 

“Тут мене відвідала сила,

І неможливий прилив розгорається!

Ця сила підкосила всіх недоброзичливих.

А в нас — все тільки починається!

Відкриваючи ті двері, я відкривав себе,

Відкривав людей і всі їх вади.

Раптом двадцять друге питання виявилось закритим.

Цьому можливо дати раду!”, — MONATIK.

За три дні до прем’єри MONATIK презентував декілька секунд пісні на стрімінговій платформі TikTok. Це зачепило шанувальників артиста і не тільки, адже прокинулося щось більше, аніж жага до перемоги. Нове почуття, притаманне кожному — сила! Ця пісня вже стала саундтреком до сотні відео з нашими видатними сильними українцями. В день прем’єри головна радіостанція України влаштовує спеціальну фан-зону артиста, де буде представлена композиція наживо. А перший ексклюзивний LIVE-performance MONATIK на нову пісню можна буде подивитися у програмі “Вечірній квартал” в рамках Всеукраїнського марафону.