“Мовчання як золото”: Крістіна Присяжнюк випустила новий трек та розповіла, що вдруге стала мамою

Крістіна Присяжнюк випустила новий трек та розповіла, що вдруге стала мамою

Крістіна Присяжнюк випустила новий трек та розповіла, що вдруге стала мамою

Українська співачка Крістіна Присяжнюк презентує нову композицію “Мовчання як золото” у новому амплуа. Нещодавно в соцмережах співачка повідомила, що вдруге стала мамою. Назва треку у цьому випадку доволі символічна, адже Присяжнюк максимально приховувала свою вагітність від своїх слухачів. 

Попри материнські клопоти, співачка не залишила кар’єру і заздалегідь підготувала музичний реліз.

«Ця композиція довго лежала на творчій полиці. Проте я думаю, що саме зараз, у весняну пору кохання, її «зірковий час». «Мовчання як золото» – це про стан, коли не потрібні ніякі слова. А можна просто подивитися в закохані очі та все зрозуміти. Хочу, аби кожне закохане серце танцювало під неї», – зазначила Крістіна Присяжнюк.

Відеоробота та трек “Мовчання як золото” була відзнята у Івано-Франківську наприкінці минулого року. Бувши вже при надії та тримаючи інтригу до кінця, Крістіна Присяжнюк максимально приховувала округлі форми вбранням. За екранізацію взялася режисерка та хореографиня Ганна Гончарова. А головну чоловічу роль зіграв актор Івано-Франківського національного музично-драматичного театру Ігор Захарчук. 

“Для усієї команди ця робота стала викликом та експериментом. Адже люди, які були залучені у зйомках, ніколи разом не працювали. Попри це, синергія відбулася і ми розуміли одне одного з півслова. Щодо мене, то я вперше грала закоханість з актором, до цього я подібного досвіду не мала. Ігор мене максимально підтримував і у нас все вдалося. Авжеж, усі закохані погляди не обійшлися без стопів та сміху до сліз. Проте мені здається, що це обов’язковий атрибут усіх романтичних робіт”, – розповіла співачка.

За сюжетом показаний цикл стосунків від закоханості до розчарування. Адже героїня вірила у справжність почуттів, а її обранець виявився звабником. Окрім того, співачка додає: “Як мама двох синочків, я намагатимуся виховувати їх у повазі до жіночих почуттів. І навчати тому, що коханням грати не можна”.