MU2MOON випустили власну версію легендарного Щедрика

MU2MOON випустили різдвяну пісню

MU2MOON випустили різдвяну пісню

Український рок-гурт MU2MOON, вокаліст якого свого часу записав фіт із Майком Шинодою з легендарних Linkin Park, випустив різдвяний трек. “Щедрик” в обробці в стилі moonrock отримав дуже несподіване звучання.

За словами самих музикантів, хоч більшість їхньої творчості є англомовною, вони дуже люблять та підтримують українську культуру.

Дуже круто спостерігати за піснями, які живуть віками і з кожним десятиліттям набувають нового звучання. Ми всі дуже любимо різдвяні та новорічні свята, обожнюємо обмінюватися подарунками з близькими, прикрашати ялинки, купувати новорічні іграшки, та й узагалі кайфувати від цієї крутої атмосфери — сніг, запах хвої та мандарин. До класичного звучання “Щедрика” кожен учасник гурту запропонував свою ідею, у результаті вийшло дуже у нашому стилі! — коментують музиканти.

Зведенням треку займався Алекс Крамер, відомий своєю співпрацею з Бумбокс, Джамалою, Даном Баланом та багатьма іншими популярними артистами.

Полетіти на Місяць легко: "Mu2Moon" презентував першу частину альбому

MU2MOON — гурт із Одеси, який був створений наприкінці 2020-го та стрімко набирає обертів. Менше, ніж за рік, хлопці випустили 3 ЕР, дали кілька великих концертів, які вони називають відкритими репетиціями, та виступили на великих одеських фестивалях, де збирали тисячі людей.

Практично всі учасники MU2MOON — колишні музиканти гурту Be My Guest. Хлопці були досить відомі в Україні та на її межами, їздили у європейські тури, виступали на Atlas Weekend, Zaxidfest, CхiдРок, мали мільйони переглядів на YouTube та отримали кілька музичних премій, але три роки тому розійшлися через творчі розбіжності.

Ми стали дорослішими, серйозніше ставимося до тої музики, яку створюємо, чуємо один одного та відкриті до компромісів. Саме тому ми не обмежуємось єдиним стилем музики, коли пишемо нові треки — беремо до уваги думку кожного із учасників гурту. Свій стиль ми називаємо moonrock. Нам завжди подобався Місяць, нам здавалося, що це місце, де кожен може бути собою, де немає рамок, шаблонів, засуджень і хейту. Moonrock — це вільна музика, де всі стилі змішані абсолютно по-різному. Для себе ми вирішили: головне, щоб музика чіпляла нас, тоді й слухачі не залишаться байдужими.

У лютому наступного року гурт планує випустити повноцінний альбом. Він включатиме як і існуючі, так і нові треки. Гурт розповідає, що всі ці треки — історія хлопчика, котрий втомився від цього світу і захотів втекти на Місяць.