Музичний гурт The Velvet Sun зняв кліп в 11 областях України

Арт-проект The Velvet Sun випустив відеороботу на свій трек "Іграшковий собака". Вісім днів музиканти та їхні друзі подорожували по одинадцяти областях України.

Арт-проект The Velvet Sun випустив відеороботу на свій трек "Іграшковий собака". Вісім днів музиканти та їхні друзі подорожували по одинадцяти областях України.

Артпроєкт The Velvet Sun випустив відеороботу на свій трек “Іграшковий собака”. Вісім днів музиканти та їхні друзі подорожували по одинадцяти областях України.

Режисер відео — Олександр Житков, відомий по своїй роботі з українським рок-гуртом Sinoptik. У кліпі залучено понад 20 осіб, а також популярний український письменник Павло Коробчук, якого з музикантами пов’язують численні спільні творчі проєкти.

— Цей кліп — подарунок нашій країні до її ювілею! — коментують музиканти. — Наша головна мета — показати глядачеві, як прекрасна наша країна. Нас часто тягне на екзотичні острови або в Європу з її дивовижною архітектурою, в чужій країні ми розглядаємо кожен куточок, а в своїй — біжимо кудись, не бачачи нічого. А це дуже несправедливо по відношенню до України, де є унікальні і дивовижні місця! Ми всі багато подорожуємо, також у нас був досвід роботи за кордоном — один з кліпів ми знімали в Ізраїлі, в Іудейській пустелі, де, можливо, колись ходив сам Ісус. Але таких вражень, як після роботи над цим відео, ми не відчували ніколи!

Кліп знімали у Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській, Волинській, Житомирській, Херсонській, Миколаївській, Одеській, Запорізькій, Черкаській та Київській областях, а також в місті Києві.

Гурт The Velvet Sun спеціально вибирав максимально контрастні локації — наприклад, Карпатські полонини, Коростишівський кар’єр і пляжі недалеко від Грибівка, щоб глядач побачив, наскільки багато є унікальних і не схожих одне на одне місць в їхній рідній країні. Сміючись, гурт зізнається, що це відео могло б стати чудовим рекламним роликом для реклами внутрішнього туризму.

Арт-проект The Velvet Sun випустив відеороботу на свій трек "Іграшковий собака". Вісім днів музиканти та їхні друзі подорожували по одинадцяти областях України.

Багато кадрів на відео зняті з дрона. Музиканти запевняють, що саме йому дісталося найбільше пригод на знімальному майданчику.

— В Одеській області в нього … закохалися чайки, — згадує група. — Самці літали за ним з рибою в дзьобах, а потім взагалі влаштували бійку прямо в повітрі. А під час зйомок біля підніжжя вершини гори Піп Іван (межа Івано-Франківської та Закарпатської областей) раптово почалася гроза зі шквальним вітром. Дрон, витративши в боротьбі з негодою залишок заряду акумулятора, приземлився десь серед ялин і буків, і ми ніяк не могли його знайти. Майже в повній темряві, нам вдалося натрапити на хату, де жила сім’я сироварів зі своєю собакою. Почувши нашу історію, добрі господарі послали собаку на пошуки, а через двадцять хвилин геніальний пес пастушої породи виніс з гущавини дрон — цілим і неушкодженим.

The Velvet Sun — український гурт, яка була створена в квітні 2012 піаністом Павлом Гвоздецький і барабанщиком Андрієм Ващенко. Вокалістка гурту — Варя Чайковська, гітарист — Юрій Бікбаєв, бас-гітарист — Ігор Дуганец. Свого часу для постановок театрально-поетичних вистав до групи приєднався поет і письменник Павло Коробчук, з яким було створено кілька театрально-музичних проектів, найвідоміші: "Емі Вайнхауз, Тіло і Душа", "Ключові Клапани". Група неодноразово виступала на українських музичних фестивалях, також гастролювала за кордоном — в Польщі, Німеччині, Словаччині.