Музичний проєкт Тані Табаченко MONEYPULLLATOR випустив дебютні пісню та кліп

Музичний проєкт Тані Табаченко MONEYPULLLATOR випустив дебютні пісню та кліп

Музичний проєкт Тані Табаченко MONEYPULLLATOR випустив дебютні пісню та кліп

Таня Табаченко або Дені Альфард, як себе називає режисер і музикант родом із Донбасу, у 2014-му, з початком війни на Сході України, покинула Луганськ та переїхала до Харкова, а згодом – у Київ, де у 2019-му створила хайп-рок гурт Hyperloop. У складі бенду Таня виступає вокалістом, гітаристом, автором та співавтором текстів і музики. Раніше випущені треки гурту, – «Hey U»  та «Won`t Be Nice»  – можна прослухати на музичній платформі SoundCloud.

У 2022-му році Дені започаткувала сольний проект MONEYPULLLATOR. Перший трек “Incomplete” музикант випустила 6 травня. Візуальний ряд до нього Таня зрежисувала, відзняла та змонтувала самостійно.

Абсолютно авторська робота – творчий спосіб сублімувати почуття й емоції, які виникають під час життя на момент війни в Україні:

«Мені здається  – це квінтесенція того, що я відчувала з приводу війни декілька тижнів тому і мені вдалось це відчуття вхопити».

Трек, що створений з метою привернути увагу світової спільноти до трагедії в Україні:

“Написала англійською, тому що наївно вірю, що його почує світ і хочу, щоб світ мене зрозумів”.

Пісня, написана людиною, яка зустрілася з війною 8 років тому на рідній донбаській землі, і у якої є звичайне бажання, щоб їй залишили домівку, хоча б вдруге. Твір передає внутрішній стан українського народу, який у зовнішніх умовах війни і звірств просить захисту та підтримки, бо хоче продовжувати цивілізовано жити у своїй країні.

«Мені треба звернутися до світу, і я хочу, щоб світ мене зрозумів. Цей трек – те, крізь що проходить кожен українець сьогодні. З глибини мого зраненого серця, що безперервно болить.»

Пісня доступна для прослуховування на цифровій платформі: SoundCloud. Вихід на інші стрімінгові канали заплановано на червень, повне аранжування – після Перемоги.