Музика та перемога в нашій крові: зірки поділились своїм плей-листом донора перед «Зірковою донацією»

Музика та перемога в нашій крові: зірки поділились своїм плей-листом донора перед «Зірковою донацією»

Донорство крові в Україні все більше набуває важливого значення. З початком повномасштабного вторгнення росії до України потреби серед цивільних та військових збільшилися.

Музика та перемога в нашій крові: зірки поділились своїм плей-листом донора перед «Зірковою донацією»

22 вересня «МУЗВАР» спільно з «ДонорUa» в ТРЦ «Гулівер» організують «Зіркову донацію», де представники музичної і творчої індустрії, а також всі охочі об’єднаються заради благодійної ініціативи.

Музичний редактор «Радіо П’ятниця» Валентин Корнієнко – постійний донор крові. Рік тому він вирішив робити плей-лист донора до своїх донацій та ділитися в соціальних мережах.

Він запитав у колег з музичної та креативної індустрії, серед яких NK, Анастасія Цимбалару, Dima Prokopov та інші, чому або хто надихнув їх на «Зіркову донацію», а також попросив скласти власний плей-лист донора до майбутньої події, щоби підбадьорити себе та інших!

Музика та перемога в нашій крові: зірки поділились своїм плей-листом донора перед «Зірковою донацією»

Валентин Корнієнко, музичний редактор на радіо

5 років тому я вперше прийшов на донацію. Тоді мене запросив разом із собою друг.
Я дуже довго переймався, але мене підтримало те, що поруч зі мною були люди, які прийшли також здавати вперше. Голка здавалася чимось невідомою, але на практиці виявилось все простіше: спочатку лікарі перевірили загальний аналіз крові з пальця, щоби бути впевненим, що це не зашкодить мені, а потім дозволили здати кров для реципієнта. Сама процедура здачі тривала недовго – десь приблизно до 5 хвилин, плюс якийсь час до здачі. Але захват був дитячий! Від того, що це не так боляче, як виявлялося, і що ти зміг вже комусь допомогти!

Протягом цього часу я мав 27 донацій крові та її компонентів, і не планую зупинятися, тому що розумію, що одна донація крові може врятувати одразу трьох осіб!

В умовах війни попит на кров зросла не тільки для цивільного користування, але і для військових.
Тому витративши невелику кількість часу для цієї важливої справи, я завжди радію, що можу врятувати когось.

Але кожна моя донація не схожа одна на одну, тому що я постійно намагаюсь урізноманітнити моменти підготовки та проведення часу в центрі. Наприклад, рік тому я вирішив об’єднати приємне з професійним ­та робити до кожної своєї донації плей-листи донора.

22го вересня я також буду на «Зірковій донації» і вже підготував плей-лист донора, який слухатиму перед здачею:

1. Moby – Extreme Ways (Version From The «Bourne» Film Series),

2. TARABAROVA & BERESTOVOI – Спи, Котику Милий,

3. Seal – Crazy,

4. Друга Ріка – Stop,

5. David Bowie – Heroes.

Кожна історія донора – унікальна! Тому я вирішив запитати колег з музичної та креативної індустрії, чому або хто надихнув їх на здачу крові, а також попросив скласти власний плей-лист донора з 5 композицій для підтримки перед донацією.

Музика та перемога в нашій крові: зірки поділились своїм плей-листом донора перед «Зірковою донацією»

NK, співачка

«Я ніколи не здавала кров раніше. Завжди хотіла спробувати це зробити, але якось не вдавалось. Коли мені запропонували взяти участь у цій акції, я, звісно, погодилась. Мене гріє думка про те, що моя кров може врятувати чиєсь життя”

Мої 5 пісень для донації:

1.      Miley Cyrus – Flowers,

2.      Любов Чайковська – Намалюй мені ніч,

3.      Paul McCatney & Dominic Fike – The Kiss Of Venus,

4.      Labirinth – Mount Everest,

5.      Gloria Gaynor – I Will Survive.

Зараз такий час, коли українці як ніколи мають триматись згуртовано. Своїми діями та вчинками ми маємо підтримувати один-одного. Здати кров — не так і складно, це не потребує особливої підготовки чи багато часу. Але цим вчинком ви можете врятувати найцінніше — людське життя!»

Музика та перемога в нашій крові: зірки поділились своїм плей-листом донора перед «Зірковою донацією»

DIMA PROKOPOV, співак

«Це мій перший досвід здачі. Я дуже давно хотів, але якось не вдавалося. Була одна ситуація, що я хотів здати одному хлопцю, але я прийшов і моя кров не підходила. Мені просто сказали, що в інший раз. Тому це мій перший досвід. І це хороший привід, я дуже радий, що є така ініціатива і я можу до неї долучитися. Думаю, в майбутньому це дасть мені поштовх частіше здавати кров і допомагати людям.

Із собою на донацію я би взяв такий плей-лист:

1.      Sting – Shape of my heart,

2.      Барских – Зорепад,

3.      Positiff – Спалахи,

4.      Скрябін – Люди як кораблі,

5.      Антитіла – Фортеця Бахмут.

Це потрібно робити 100%. Знаючи свою ситуацію: у мене у бабусі був рак крові. На жаль, її вже немає з нами. Але саме донори її підтримували життя і вона змогла прожити ще кілька років. І якби не донори, бабуся пішла би набагато раніше. Тому я раджу усім піти спробувати! Якщо не вийде, тобто, чи є якась боязнь – тій людині, можливо, не потрібно йти. Іншим я рекомендую хоча би раз спробувати. Мені здається, внутрішньо навіть себе якось заспокоїти, що ти якісь людині допоміг. Це дуже круто!».

Музика та перемога в нашій крові: зірки поділились своїм плей-листом донора перед «Зірковою донацією»

АНАСТАСІЯ ЦИМБАЛАРУ, акторка

«Я завжди підтримувала благодійні справи. Я бачила, як багато інших волонтерів допомагають тим, хто потребує, і це надихнуло мене на донацію крові. Я вважаю, що це невеликий акт доброти, який може врятувати життя і покращити здоров’я інших.

Так, це мій перший досвід здачі крові. Але це викликало у мене велике бажання стати частиною такого благородного процесу і, можливо, у майбутньому я стану систематичним донором.

Особистого ритуалу я поки не маю. Але вважаю, що перед такою процедурою кожен має відпочити добре, випити багато води і переконатися, що його організм готовий до цього процесу.

Всі українські пісні об’єднують нас, тому важко обрати лише 5. Але на донації я б взяла з собою пісні, які вражають своєю красою та сенсом, щоби надихатися їхньою енергією під час процедури.

Я хочу сказати всім, хто вперше приходить на донацію крові або розглядає таку можливість, що це надзвичайно важлива і благородна справа. Ваш внесок може буквально врятувати життя іншої людини. Нехай може здатися, що це маленький крок, але це дуже велика допомога».

Музика та перемога в нашій крові: зірки поділились своїм плей-листом донора перед «Зірковою донацією»

SANYA DYMOV, теле-, радіоведучий, DJ.

«Здавати кров зараз повинно стати загальним ритуалом для усіх українців. Наші військові потребують у захисті та підтримки, і ми, в тилу, повинні робити для цього базу, щоб не було не стачі. Зізнаюсь чесно, це буде мій перший досвід, але завдяки МУЗВАР та ДонорUA, я хочу зробити це особистою традицією.

       5 пісень які я останнім часом дуже часто слухаю:

1.      Gunna Chorna – на тусі,

2.      Eli Escobar – Someboby to love me,

3.      Dinis Kabu – everybody knows,

4.      Alexander O’Neal – if you were here tonight,

5.      Kylie Minogue – Tension .

Ділитися своєю кровʼю зараз – це дуже важливо. Нам потрібно зробити так, щоб запаси крові для військових були у надлишку і не було її пошуку. Військові – головні герої зараз, завдяки яким ми можемо зустрічати новий день та робити свої справи. Не сумнівайтеся – приєднуйтеся до нашої донації, це рятує життя!».

Музика та перемога в нашій крові: зірки поділились своїм плей-листом донора перед «Зірковою донацією»

Олексій ДОНЦОВ, кріейтор «МУЗВАР»

«Тут питання в тому, що я завжди шукаю варіанти, як саме можу допомогти фронту та наблизити перемогу. Чи то власне грошові донати, чи то благодійні івенти… Але у серпні на youtube я почув про велику проблему в країні з нестачею крові (як для військових, так і для цивільних). Чомусь, мені навіть не думалось у цьому напрямку до того… тому я почав дізнаватись більше інформації і це переросло у спільну ініціативу нашого порталу МУЗВАР та ДонорUA – “Музика та перемога у нашій крові”. Сподіваюсь, у нас вийде популяризувати культуру донорства. До того я був тричі донором плазми. Кров здаватиму вперше. Знаю, що головне притриматись дієти та певних правил перед донацією.

Не скажу, що це будуть якісь окремі пісні, що не входять до щоденного плейлиста. Але переслухаю:

1.      “Саша Чемеров & Бумбокс – Любила”,

2.      “MELOVIN – і кров кипить”,

3.      “Schmalgauzen – Кров і вино”,

4.      “KAZKA – Твоєї Крові”, 

5.      “KOZAK SYSTEM – АЗОВ-СТАЛЬ”.

Поки що з команди МУЗВАР іду один, як то кажуть – “першопроходець”. Але впевнений, що будемо масштабуватись у кількості».

Приходьте 22 вересня з 10:30 до 14:30 до ТРЦ Гулівер на «Зіркову донацію». Із правилами здачі крові та її компонентів можна ознайомитись тут. Також отримуй спеціальну знижку -10% на будь-який квиток премії MUZVAR AWARDS-2023, здавши кров з 30 серпня по 26 вересня включно. Особисту знижку шукай в кабінеті донора за посиланням.