На першій зустрічі їли шаурму на Подолі: MÉLOVIN розповів про знайомство з alyona alyona

MÉLOVIN розповів про знайомство з alyona alyona

Фото: Суспільне

Фіналісти Нацвідбору-2024 MÉLOVIN та alyona alyona ексклюзивно для “МУЗВАР” поділилися цікавими фактами про своїх конкурентів.

Зокрема, MÉLOVIN розповів, як вперше познайомився з alyona alyona.

“Вибач, будь ласка, що я це розповім. Але ми з alyona alyona на зупинці їли шаурму. Ми познайомилися з нею в закладі. Це було в центрі міста, десь на Подолі. І пішли разом з нею до ларьочка, взяли і просто їли шаурму. Це було фантастично”, – поділився MÉLOVIN.

Своєю чергою alyona alyona ексклюзивно для “МУЗВАР” розповіла, як познайомилася з DREVO. За її словами, вона повела себе доволі зухвало. Проте співак на неї не образився.

“Ми з DREVO зустрілися у кулуарах Євробачення. Він не виглядав як артист, підходив, жартував зі мною. Я вирішила, що маю дати йому якусь творчу пораду. І я щось говорю, а потім так: “Тобі, але я не знаю хто ти”. І просто пішла. Але він не образився, дуже гарно це сприйняв… Я настільки запишалася, бо другий би образився. А я жартома це все”, – відверто розповіла співачка.

Нагадаємо, що днями відбулося жеребкування фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2024. alyona alyona & Jerry Heil виступатимуть під номер 6. MÉLOVIN заспіває свою конкурсну пісню під номером 7.