«На цих концертах музика підтримувала та лікувала кожного», — MOROZOVA про благодійні виступи, нові сингли та життєвий баланс

«На цих концертах музика підтримувала та лікувала кожного», — MOROZOVA про благодійні виступи, нові сингли та життєвий баланс

Співачка MOROZOVA, як і багато інших артистів, активно долучається до підняття бойового духу українців. Як саме допомагає артистка, та що допомагає їй самій? Далі у нашому інтерв’ю.

«На цих концертах музика підтримувала та лікувала кожного», — MOROZOVA про благодійні виступи, нові сингли та життєвий баланс

Розкажіть, як ви провели останні декілька місяців.

Я зустріла повномасштабну війну вдома, в Києві. 24 лютого – це для всіх українців найболючіший та найпекельніший день в житті. Перші дні я не могла оговтатися від подій. Але потім взяла себе в руки, зібрала навколо себе своїх дівчат та ми почали займатися волонтерством та допомагати.

У мене є невеличка танцювальна студія і на її базі ми зробили центр із програмами для відновлення психологічного і фізичного здоров’я для всіх постраждалих. Ми збирали гуманітарку, одяг та речі першої необхідності та відвозили це в Ірпінь та Бородянку. 

Саме ці поїздки в Ірпінь надихнули вас на написання пісні «Ми вдома»?

Все вірно. Після всього побаченого та почутого від постраждалих, я написала життєстверджувальну пісню про нашу перемогу. Там є такі рядки: «Все мине, за нами правда». Я вважаю, що саме правда – наша найбільша зброя у цій війни. Україна – наш рідний дім. Ми показали всьому світові, що означає згуртованість та єдинство. Які ми, українці, сильні та незламні. Я вірю, що перемога вже на порозі!

У відеороботі на цю пісню я закарбувала кадри із зруйнованого та понівеченого Ірпеню. Мені важливо було задокументувати ці події, щоби наступної весни повернутися до цього вже квітучого міста та ніколи більше в житті не промовляти слово «війна».

Ви багато їздили з благодійними концертами по різним містам України. Чи готові люди до музики, концертів?

Варто зазначити, що ми їздили не з розважальними концертами, а з благодійними. Я намагалася дарувати позитивні вібрації всім слухачам, але я не забувала про головний свій меседж – говорити про війну зі сцени та збирати гроші на потреби ЗСУ

Також я давала концерти для переселенців із Маріуполя, їздила виступати у військову частину для ЗСУ. На цих концертах музика підтримувала та лікувала кожного, дарувала надію та огортала теплом.

Бачу, що віра та надія – ті чесноти, що допомагають вам триматися стійко в складні часи. 

Так воно і є. Тому мій останній сингл «Віра. Надія. Любов» присвячений жінці, прототипу незламної України, яка несе в собі три християнські чесноти.

Я присвятила цю пісню кожній українці, які обороняють свою домівку та чекають своїх захисників, бо немає більш потужної сили руху, аніж віра, надія та любов. Для сучасної жінки, як і для нашої країни, немає нічого неможливого.

Що вам зараз, під час війни, підіймає настрій та допомагає тримати життєвий баланс?

Моя родина – це те, що мене тримає на плаву у скрутні часи та надихає. Я дуже пишаюся своїм сином. Він навчався в Італії, повернувся в Україну та зовсім нещодавно влаштувався на роботу. Я пишаюся молоддю, яка навчалася або працювала за кордоном, але повернулася розбудовувати власну державу, отримавши європейський досвід.

Я дуже давно займаюся йогою та завжди прокидаюся о 6 ранку, щоби зустріти світанок, правильно налаштуватися на новий день. Я намагаюся жити в гармонії з природою. В теплий період року я починаю ранок з пробіжки: свіже повітря, зелень навколо та улюблене місто.

До речі, щоб якось собі піднімати настрій – я завела собі TikTok. Я поки не дуже активно його веду, але з радістю туди заходжу та дивлюся гумористичні відео.

«На цих концертах музика підтримувала та лікувала кожного», — MOROZOVA про благодійні виступи, нові сингли та життєвий баланс

Що далі у вас планується в музичній творчості?

Я готую новий трек та концерт на 2023 рік. Я впевнена, що мій концерт відбудеться, коли ми переможемо всіх ворогів, повернемо всі свої території та будемо будувати життя нове під веселі життєстверджувальні пісні.