Наймолодша хіп-хоп виконавиця України випускає новий сингл

EYWA - CREW

EYWA - CREW

Хіп-хоп сцена зростає, як на дріжджах. Завдяки талановитим фрешменам, жанр постійно трансформується. І якщо 4 роки тому реперами в Україні називалися одиниці (серед них були Потап і VovaZIL’Vova), то зараз ми маємо цілі команди та лейбли цього напрямку сучасної музики.

Новим ім’ям українського репу стає EYWA. Свіжий сингл 14-річної артистки отримав назву CREW.

Динамічний і впевнений, CREW випромінює енергію, характерну так званому поколінню Z. Нове покоління дотримується принципу «живи справжнім», вважаючи за краще проводити час в своє задоволення, а не паритися в сірому і задушливому офісі. «Зети» не можуть сидіти склавши руки і вони завжди відкриті до нових можливостей.

Кліп знімали у Барселоні. Режисером відео виступив Delta Arthur – найбільш відомий завдяки спільним роботам з alyona alyona.

«Зйомки кліпу пройшли супер. Зранку я познайомилася з дівчатами — вони виявилися дуже доброзичливими. Чесно кажучи, я була вражена їхніми крутими танцями та розкутістю. Одна з них до речі не знала англійської та розмовляла тільки іспанською, тому ми весь час використовували перекладач. Однак це було дуже весело і смішно. — говорить EYWA. — У нас не було чіткого плану зйомки. Ми просто гуляли по Барселоні, знімали, танцювали, веселились та слухали музику, але, здається, всі бажані локації ми відвідали. Це був один з найяскравіших днів мого життя, тому я запам’ятаю його назавжди!».

EYWA — амбітна R’n’B/хіп-хоп виконавиця з Кременчуга. Справжнє ім’я співачки — Єва Льопа