Наталка Карпа представила нову пісню-колискову

Наталка Карпа представила нову пісню-колискову

Українська співачка Наталка Карпа презентує нову пісню, яку вона написала в тандемі зі своїм постійним співавтором та подругою Олесею Криворучко.

Любов до колискових артистка демонструвала ще два роки тому, коли презентувала міні-альбом колискових, написаний для власної донечки та для дітлахів майбутнього покоління.

Але цього разу реальність набула зовсім інших барв і, за словами Наталки, після повномасштабного вторгнення, настала пауза, творча в тому числі. Проте, за деякий час все змінилось з точністю до навпаки.

«Ми з донечкою перебували у невеличкому містечку на Заході України, інструменту в будинку не було, тому спершу скачала програму фортепіано на телефоні, а потім зустріла директора Народного дому, який дав ключі і сказав: “Там є інструмент. Ви ж творча людина!  Можете і вночі прийти й писати музику», – ділиться своїми спогадами співачка.

Ці ключі, від маленького музичного класу, були як свіжий ковток такого необхідного повітря! Саме за цим інструментом і народилась колискова війни.

Наталка Карпа представила нову пісню-колискову

Довгий час ця пісня була лише демкою на телефоні Наталки, але потім була поїздка у Прагу, на благочинний виступ зі Світланою Тарабаровою, яка переконала Сонцезалежну подругу, що зараз саме час на такий контент!

Аранжування співачка довірила своєму доброму другу Олегу Пономарьову, а зведенням займався незмінний саунд-продюсер Андрій Бакун.

“Моє серце належить моїй дитині та Україні. Це – моє майбутнє та моя основа. Обоє – найрідніші. Вразливі. Мої. А колискова – найвищий вияв материнського захисту та взаємної довіри”, – сказала Наталка Карпа. “Я люблю тебе… На добраніч, Україно”.