“Native One” презентує англомовну пісню “Ice Is Melting”

“Native One” презентує англомовну пісню “Ice Is Melting”

28 червня “Native One” презентував нову англомовну пісню з європейським звучанням та українським характером.


“Ice Is Melting” – це потужний та енергійний трек, який змусить вас танцювати та робити “the wildest things you can imagine” десь на крутій інді-рок вечірці, де могли б також заграти The Strokes, Royal Blood чи Franz Ferdinand, або навіть на стадіонному концерті.

“До 2022 року я більшу частину часу працював та жив за кордоном. Відвідуючи концерти та різноманітні фестивалі, відчував брак виступів українських артистів і думав про те, як круто було б показати європейцям, що в Україні роблять сучасну фірмову стильну музику світового рівня. Саме тоді зародилось бажання випускати драйвові англомовні пісні, які своїм вайбом об’єднають людей з різних країн світу”, – розповів Сергій Чепіга.Пісню з характером літнього фестивалю доповнила анімація в стилі “bad boys almost from South Park”, яка покликана зарядити позитивом та додати всім українцям та іншим хорошим людям гарного настрою на день.

Виразне звучання треку досягнуто живими барабанами та гітарами, а також аналоговими синтезаторами. Зведенням займався британський інженер Grant Ransom (працював з U2). Саунд-продюсер – Микита Рубченко.

Сингл “Ice Is Melting” – продовжує розкривати музичне бачення “Native One” – робити нешаблонну і якісну інді-рок музику. 


“Сподіваємося, що наша пісня надихне на оптимізм та рішучість людей у нашій рідній Україні та за кордоном”, – поділився артист. 


Зауважимо: “Ice Is Melting” – це сьомий сингл гурту «Native One», який доступний для прослуховування на всіх музичних платформах.