Нацвідбір-2024: названі імена ведучих та переможців у голосуванні на місце журі

Нацвідбір-2024: названі імена ведучих та переможців у голосуванні на місце журі

Фото: Суспільне

Українці обрали членів журі Нацвідбору на Євробачення-2024. Після тижневого голосування у застосунку “Дія”, українці проголосували за трьох фаворитів у журні Нацвідбору.

З дев’яти запропонованих кандидатів лідерами голосування стали:

  1. Народний артист України й творець сценічного образу VERKA SERDUCHKA Андрій Данилко (43,79%)
  2. Переможниця Євробачення-2016 Джамала (23,62%)
  3. Фронтмен гурту «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ»  Сергій Танчинець (12,42%)

Загалом в опитуванні взяли участь 720 841 українець. У фіналі Національного відбору зіркова трійка журі разом з глядачами обере представника України на Євробаченні-2024.

Як зазначають організатори, трьом переможцям голосування буде запропоновано підписати угоду члена журі. Після чого вони офіційно посядуть суддівські крісла Нацвідбору на Євробачення-2024. Якщо хтось із трійки через вагомі причини не зможе підписати угоду, членом журі стане наступний за кількістю голосів кандидат. Після підписання угоди трійку журі оголосять публічно. 

Своєю чергою ведучими Нацвідбору-2024 стануть фронтвумен гурту The HARDKISS Юлія Саніна, офіційний голос пісенного конкурсу в Україні — Тімур Мірошниченко та стендап-комік Василь Байдак.

Вести бекстейдж та передшоу нацвідбору буде Анна Тульєва — ведуча відеоблогу “Євробачення Україна”.

Трансляція передшоу Національного відбору розпочнеться 3 лютого о 17:30, фіналу — о 18:00. Суспільне Мовлення транслюватиме Національний відбір на Євробачення-2024 на телеканалі та сайті Суспільне Культура, ютуб-каналі Євробачення Україна, фейсбук-сторінках Суспільного та Євробачення Україна, а також на сайті Євробачення в Україні.​ Трансляцію також можна буде слухати на Радіо Промінь і дивитися у застосунку Дія, обравши Дія.ТБ та канал Суспільне Культура HD. 

Нагадаємо, раніше Джамала представляє пісню-присвяту всім полеглим захисникам.