Неочікувана колаборація: YARIMA і Gunna Chorna презентують спільну пісню

Неочікувана колаборація: YARIMA і Gunna Chorna презентують спільну пісню

Представниця жіночої хіп-хоп сцени Gunna Chorna та молода артистка YARIMA, яка репрезентує український рнб, об’єдналися в творчий дует. 08 грудня артистки презентували спільну пісню «Амур». Це неочікувана колаборація, створена в жанрі поп з елементами репу, рнб та запальних  латинських мотивів. 

Сингл “Амур” – це сторітелінг про жіночу дружбу: одна з подруг підтримує іншу та намагається врятувати її від токсичної закоханості. Серйозність лірики контрастує з легкою подачею та танцювальним вайбом треку. 

Коментар від YARIMA: «Робота над Амуром – це творчий всплеск. Від концепції історії, до стилістики тексту та жанру музики — тут все нове для нас обох. Абсолютно новий досвід та експеримент. Здається, у нас вийшло🫡»

Коментар від Gunna Chorna: “В своїй попередній роботі “Левітація” я вже піднімала тему токсичних та аб’юзивних відносин та наголошувала на тому, що кожна дівчина хоч раз стикалася з ними у житті. Якщо з тобою поруч така гарна, талановита та розумна подружка як YARIMA – то вихід із цієї життєвої ситуації дві дівчини знайдуть швидше. Витирайте сльози, одягайте сексуальні наряди та танцюйте разом із нами на кістках колишнього”

Вперше «Амур» прозвучить наживо 13 грудня на MEGOGO MUSIC AWARDS 2023. 

Нагадаємо, що в серпні YARIMA випустила міні-альбом «ЦИКЛ», присвячений циклічності подій в стосунках зі світом і собою. Попередньою роботою артистки Gunna Chorna став сингл про абʼюзивні відносини «Левітація».