Нігерійський рок-музикант Обіді Ннеду випустив кліп до пісні Dreaming On,

Нігерійський рок-музикант Обіді Ннеду випустив кліп до пісні Dreaming On, знятий в місті Харків

За словами Джона К. Максвелла: «Все починається і закінчується лідерством» і Обіді Ннеду вірить, що як ви робите щось правильно, вам не доведеться робити це двічі.

Співак написав Dreaming On у березні 2014 року, коли, як і сьогодні, багато негативних подій відбувалося у всьому світі. І особливо у двох країнах, які він вважає своєю домівкою — в Україні та Нігерії. Артист бачив розпач, безнадійність і безпорадність в очах людей, які втомилися чекати на справжні позитивні зміни, що здавалися такими далекими, як ніколи раніше.

Dreaming On – це не просто пісня, а відчайдушний заклик до всіх, хто перебуває на керівних постах:

“Коли я писав цю пісню, мав сильне бажання нагадати лідерам: “ніщо в житті не вічне”, навіть високе становище влади. І хоч би що вони робили з наданою їм можливістю, – це визначає, якими вони залишаться в пам’яті і в серцях людей, а згодом і в підручниках  з історії. Нагадування їм, що варто завжди думати раціонально перед ухваленням рішення, щоб не стати забутим лідером в історії.

На жаль, події, які надихнули мене на написання цієї пісні у 2014 році, залишаються актуальними й сьогодні. І навіть у ще більших масштабах, бо в Україні зараз триває війна. Пісня Dreaming On стала зараз ще більш актуальною, ніж це було раніше. Ми постійно живемо серед негативних подій, новин та турбуємося про майбутнє.

Я вважаю, що лише правильне керівництво справжніх лідерів може спрямувати наш нинішній хаотичний світ у напрямку миру, єдності та процвітання для всіх! В іншому випадку – нам залишиться просто “мріяти далі”.

Кліп до пісні Dreaming On був знятий в чудовому українському місті Харкові!

В зйомках також брала участь талановитий режисер харківського театру ” Кімната Т” – Ольга Сомова.