NK | Настя Каменських розповіла історії людей, які бачили смерть

http://muzvar.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/NK_1-scaled.jpg

Співачка, що говорить та співає про Україну по всьому світу, випустила нову пісню «Не облиш мене». Ця пісня — сповідь людини, яка розуміє, що її життя може обірватись у будь-який момент.

NK | Настя Каменських розповіла історії людей, які бачили смерть

За словами Каменських, на створення пісні “Не облиш мене” її надихнули реальні історії людей. Співачка завжди активно займалась благодійністю, допомагала онкохворим дітям. Після початку повномасштабного вторгнення NK неодноразово приїздила у шпиталі до військових. Через волонтерів передала тони допомоги людям і бійцям, а також зібрала мільйони гривень на благодійних концертах.

Спілкуючись із військовими та волонтерами, які неодноразово були за крок до смерті, співачка каже, що майже усіх таких людей об’єднувало одне: зустрівшись зі смертю, вони розуміли, яке швидкоплинне життя, і починали, як ніколи гостро, його цінувати.

— Військовий Володимир, який шість місяців провів під Бахмутом, розказав, мені що до того, як піти на фронт, він зустрічався з дівчиною. Кохана хотіла серйозних стосунків, але Володимир не був до них готовий, тому вони розійшлись. Коли в їх окоп прилетіло і Володимир чудом вижив, то зрозумів, що хоче сім’ю. Зараз він знову спілкується з цією дівчиною і чекає відпустки, щоб з нею побачитись. 

Співачка згадує, як її неймовірно надихнула Тетяна, флористка з Великої Писарівки (прикордонна зона, через місто постійно літала авіація), чию майстерню нещодавно зруйнували гради. Але Тетяна продовжила займатись творчістю і відкрила нову майстерню, теж в прикордонній зоні.

— Після історій таких людей відчуваєш, що не можеш мовчати, ти хочеш кричати, через свої пісні розповідати про Україну на весь світ! Я ніколи не забуду погляди цих людей, які бачили смерть і дивились їй прямо в очі. Вони — мудрі, дорослі і глибоко сповнені бажання жити далі. Кохайте, кажіть людям, як ви їх любите, не сваріться через дрібниці, приділяйте життя чомусь дійсно важливому! — каже співачка.

Артистка неодноразово казала у своїх інтерв’ю, що після початку повномасштабного вторгнення у неї почались депресивні епізоди. Вона почала активно працювати з психологом. Проте вона стверджує, що саме війна навчила кожного з нас дорожити життям, цінувати щастя та можливість бути разом з найріднішими.

— Цією піснею я звертаюсь до Ангела та до вищих сил і молюсь, щоб якнайшвидше збулась мрія кожного українця. Зрозуміти, що твоїм найдорожчим людям більше нічого не загрожує Сподіваюсь, що цей трек підтримає всіх, хто кожен день переживає за коханих і рідних, які знаходяться на нулі чи в окупації, і молиться за них! — емоційно розповідає NK.