Нова танцювальна пісня гурту “Cloudless”: повернення до часів Євробачення

Нова танцювальна пісня гурту Cloudless: повернення до часів Євробачення

Нова танцювальна пісня гурту Cloudless: повернення до часів Євробачення

Гурт Cloudless презентує новий україномовний трек під назвою «Псих». І це не єдина новина від бенду. До Cloudless повернувся Юрій Каналош, з яким гурт сколихнув нацвідбір на Євробачення 2020-го піснею “Drown Me Down“.

Новий сингл гурту — і знову прем’єра на телебаченні. Драйвову пісню «Псих» почують глядачі одразу трьох відомих телевізійних проєктів: «Холостячка», «Хата на Тата» та «Маска».

Свіжий трек хлопців так само потужний і вибуховий, як і хіт “Drown Me Down“. Артисти зізнаються, що хотіли б, аби люди просто насолодилися й повеселилися новою піснею. ” Псих” — це саме та композиція, яку вмикаєш і танцюєш, мов божевільний. І байдуже, що про тебе подумає оточення.

«Ми хотіли спробувати щось веселе й зовсім інше, ніж попередні пісні, показати різні сторони нашої групи. Музика — як життя. Вона викликає різні емоції. Не має бути все сумним, смутку й у житті вистачає! Світ потребує позитиву, ми хочемо додати в нього більше веселих і драйвових фарб. Наша нова пісня з гумором і відображає наш сьогоденний настрій», — розповідають учасники гурту.

Так, артисти характеризують трек як пісню про легку безбашеність і з драйвом та музичним смаком висміюють те, як люди «виносять мозок» одне одному через якісь дрібниці. Палкі конфлікти, катавасія «то люблю, то ненавиджу», «психічна» самозакоханість — коротше, він — «Псих», а ви робіть із цим, що хочете.

У 2019-му разом із Юрієм Каналошем Cloudless добряче розкачали нацвідбір на Євробачення. Їхній хіт “Drown Me Down” тоді неабияк запав у душу слухачам і критикам, про що переконливо свідчать цифри прослуховувань на стрімінгах: Soundcloud — 75 тисяч, Spotify — 52 тисячі, Apple Music — 155 тисяч, Shazam — понад 10 тисяч, а YouTube (audio + video) — понад мільйон!