Нова українська музика: Влад Гнатовський випустив нову пісню “Балада”

Нова українська музика: Влад Гнатовський випустив нову пісню “Балада”

Український співак Влад Гнатовський у червні випустив нову пісню “Балада”, яка надихає, дарує відчуття тепла та торкається сердець. Романтична композиція вже зачарувала багатьох слухачів.

Ця пісня – це ніби щире зізнання у коханні за допомогою ніжних слів, від яких тане серце: “Таких, як ти, немає ані в кіно, таких не зупиняють зливи, і ти єдина, хто зміг зробити мене щасливим».

«Балада» – це пісня про кохання, глибоку філософію жіночої краси, та надію на те, що кохання, краса та добро «цей світ врятують».

Нова українська музика: Влад Гнатовський  випустив нову пісню “Балада”

Виконання доповнюється сильним та одночасно ніжним вокалом співака, що додає композиції неповторного звучання.

«Ми пройдемо разом піщані бурі і твоя краса цей світ врятує» – слова, які дарують кожній жінці відчуття цінності, щирого кохання та надійної опори.

Не пропустіть можливість відчути романтичний настрій разом з новою піснею “Балада” від Влада Гнатовського.

Трек вже доступний на всіх стрімінгових платформах.

Нагадаємо, Влад Гнатовський – українська співак та музикант родом з Вінниці. Свою кар’єру співака він поєднує з професією поліцейського. Ці два напрями, які на перший погляд поєднати неможливо, показують, що немає нічого нереального, якщо в житті є місце для справжньої мрії.

Це вже четвертий сингл Влада у цьому році. Перший, «Чекай мене», вийшов у січні. Пізніше вийшли ще два музичні треки «Крила» та «Засинай».