Нове ім’я української творчості STRUNA з дебютом авторської пісні “Спогадом”

Нове ім'я української творчості STRUNA з дебютом авторської пісні "Спогадом"

Українська співачка STRUNA випустила свій дебютний сингл “Спогадом“. Пісня розповідає про мрію, про колишню себе, про наші переживання та переживання теперішнього часу.

“Я хотіла створити щось своє власне,” – сказала STRUNA. “Пісня “Спогадом” – це історія про мене, про моє життя, про мої мрії та переживання.”

Історія написання пісні дуже цікава. Софія, справжнє ім’я співачки, в дитинстві почула пісню “Дим” і вирішила записати свою історію. З того моменту пройшло близько 7 років.

Одного разу Софія прокинулась вночі і наспівала перший куплет пісні “Спогадом”. Вона почала допрацьовувати пісню і їй це сподобалось.

“Слово Дим, я асоціюю як інший всесвіт, у якому ти можеш загубитися у своїй творчості, бути поглинутим у свої емоції,” – сказала співачка. “Дим – це відійти від буденності, поринути у свої мрії, спогади, бажання.”

Найстрашніше для Софії було презентувати пісню серед рідних та друзів. Але їм дуже сподобалось, і вони переконали її записати пісню повністю.

“Я вдячна за підтримку моїх рідних та друзів,” – сказала співачка. “Вони вірили в мене і допомагали мені втілити мою мрію в життя.”