Новий дует: Поліна Дашкова та Dima PROKOPOV представили пісню “З тобою спокійно”

Новий дует: Поліна Дашкова та Dima PROKOPOV представили пісню "З тобою спокійно"

Попспіваки Поліна Дашкова та Dima PROKOPOV презентували українцям спільну пісню “З тобою спокійно“, основне послання якої – порятунок від війни потрібно шукати в коханні. Після успішних авторських релізів “Плакала Калина” Поліни та “Ти щаслива будеш” Діми, артисти вирішили випустити дуетну пісню, яка буде заряджати слухачів ніжними почуттями та мотивувати на створення нових українських сімей. 

Вперше, ексклюзивно, артисти виконали цю пісню на весіллі відомого військового для першого танцю молодят. Це надихнуло співаків на створення кліпу, де однією з основних ліній сюжету – танець нареченої та нареченого. В процесі підготовки до знімання кліпу Діма з Поліною надихалися патріотичними роботами відомої української художниці Ірини Третьяк, яка погодилася намалювати картину до їхнього кліпу. Головні ролі художників у відео зіграли самі співаки – Діма та Поліна, що малюють картину обіймів українця з українкою, яка потім стане лотом на благодійному аукціоні в підтримку ЗСУ.

Це українці без облич. Для того, щоб кожен українець міг себе інтерпретувати в цю картину. Чоловік захищає своєю спиною жінку від війни, від обстрілів. Стріли, які зображені на картині – це обстріли, ракети. Він закриває її собою оберігаючи жінку, щоб вона була спокійна. Головний меседж, що не важливо де саме знаходиться пара, на території України, чи закордоном, але він її захищає“, — коментує Ірина Третьяк, картини якої знаходяться у 23 країнах світу та яка нагороджена головнокомандувачем ЗСУ Залужним В.Ф. почесним нагрудним знаком, за сприяння війську.

За словами артистів, ця пісня може здатися сумною, але насправді, якщо вслухатися в слова, то вона заряджена заспокійливим оптимізмом довіри одне одному, як і повинно бути в здорових та міцних стосунках. Автор музики та слів — Нікіта Кісільов, режисер кліпу — Марина Осаула.