Новий меланхолійний альбом та кліп The Lazy Jesus (резидента Masterskaya)

Новий меланхолійний альбом та кліп The Lazy Jesus (резидента Masterskaya)

Новий меланхолійний альбом та кліп The Lazy Jesus (резидента Masterskaya)

«Аудіо-відбиток крайньої точки моєї внутрішньої кризи як особистості» — музичний вислів про потворну гарну порожнечу від The ​​Lazy Jesus.

10 грудня резидент музичного видавництва Masterskaya The Lazy Jesus презентує свій альбом та кліп— «My ugly beautiful void where I live without you».

Новий альбом саундпродюсера The Lazy Jesus  — це історія внутрішніх переживань та почуттів, ретроспектива ситуацій, які вплинули на музиканта.

Новий альбом The Lazy Jesus —це суміш абстракт хіп-хопу, лоуфаю та деконстракту. У релізі саунд-продюсер Єгор Гавриленко виходить за рамки звичного хіп-хопу в більш електронний звук.

«В альбомі зашита цілісна історія, яка об’єднана однією пропозицією у назві. Кожен трек в альбомі в тому порядку, в якому народжувався світ, що відображає справжнє мій стан емоційних хвиль і переживань»

Режисер кліпуOTOY (український репер)

Коментар Єгора про альбом: «Цей альбом – точка усвідомлення проблеми, яка почала яро набирати свої видимі оберти рік тому, коли я розпочав свій сольний проект The Lazy Jesus. В альбомі зашито енну кількість життєвих «тегів» у звуковій формі, які були записані на диктофон телефону у певні рокові події. Це цілісна історія, яка об’єднана однією пропозицією у назві. Кожен трек в альбомі в тому порядку, в якому народжувався світ, що відображає справжнє мій стан емоційних хвиль і переживань»

іНовий меланхолійний альбом та кліп The Lazy Jesus (резидента Masterskaya)

Коментар Єгора про кліп: «В цій відео роботі відображені події мого життя за останні 5 років, які привели до тієї точки, в якій я перебуваю на даний момент. Зрежисував її мій друг і колега по цеху В’ячеслав Дрофа він же OTOY, точно відобразивши мій стан у дусі фільму “Догвілль” Ларса фон Трієра навіть не усвідомлюючи цього»

Коментар OTOY про кліп: «Моєю початковою ціллю буде рости всебічно, разом з українською культурою. Відкривати нові прояви, форми, намагатися відчути інакше. Коли я режисую кліпи для себе — вибудовую певний світ персонажа, у випадку з Єгором у мене була інша ціль. Німа естетика, нуарний театр, який передає всі ключові етапи зламу та зростання його творчої особистості. І думаю, що нам це вдалося»

Роздуми про пошук натхнення у новому синглі від OTOY та Promsonya

Про артиста:

The Lazy Jesus — резидент музичного видавництва Masterskaya, який працює у таких жанрах як abstract & experimental hip-hop. Музичний редактор “Худсовет” від Masterskaya. Саунд-продюсер 2021 за версією RAP UA Awards.

Новий реліз “My Ugly Beautiful Void Where I Live Without You” є цільною історією, яка об’єднана однією пропозицією в назві. Кожен трек в альбомі в тому порядку, в якому народжувався на світ, що відображає справжній стан емоційних хвиль та переживань музиканта.

Instagram: @thelazyjesus

Youtube: The Lazy Jesus