Новий реліз гурту Hyphen Dash разом із Hidden Element

Новий реліз гурту Hyphen Dash разом із Hidden Element

17 лютого український джаз-фьюжн гурт Hyphen Dash презентував новий трек під назвою Professor Doctor Honoris Causa Caligari. У ньому, в притаманній для Hyphen Dash експериментальній стилістиці, артисти поєднали вінтажні мотиви французьких детективів і хіп-хоп груви з агресивним звучанням.

“Це лише атмосфера, яка заворожила нас в перші миті джему. Маленька 3-х хвилинна відпустка, яку ми, як розкіш, дозволили своїй голові в потоці жаху, що оточує кожного українця з 24 лютого. 

Як і сама композиція, назва з’явилася спонтанно і, першочергово, не несла ніякого підтексту. Однак, згодом ми все ж знайшли дещо спільне між головними героями однойменного культового фільму “The Cabinet of Dr. Caligari”, що за початковою концепцією режисерів символізували німецький режим часів Першої світової війни та загіпнозований диктатурою народ. Відгукнулося, защемило, зараз вважаємо такий збіг не випадковим”,  зазначають музиканти.

Композиція написана у співавторстві з електронним музикантом і саундпродюсером Ігорем Кириленко, також відомим як Hidden Element.

“Мене захоплюють такі магічні композиції, які творяться імпульсивно, підсвідомо течуть з твоєї голови й руки неначе грають самі собою. Захоплює, коли ти просто збираєшся у своєму музичному сейф-плейсі з близькими по духу людьми і вже через декілька годин джему, Женя Пугачов з першого дубля записує неймовірні гітарні партії та фіналізує форму, а через декілька днів ми слухаємо кінцеву  роботу. Чиста синергія”, – розповідає Ігор.

Окрім пісні “Professor Doctor Honoris Causa Caligari” музиканти представлять також і відеороботу, реліз якої запланований на 1 березня.