Новий учасник НацВідбору – співак Barleben

Новий учасник НацВідбору - співак Barleben

Новий учасник НацВідбору - співак Barleben

Не встигли ми вчора запам’ятати імена вісімки фіналістів НацВідбору, як вже сьогодні спілкувались у експрес-режимі з ветераном АТО та учасником “Голосу країни” – співаком Barleben. Саме він посів восьме місце, яке стало вакантним після дискваліфікації “Суспільним” співака LAUD.

Новий учасник НацВідбору - співак Barleben

Розкажіть про себе, хто такий артист Barleben?
Barleben – це співак, що виконує соул. Сміливий, відвертий та справжній.

Розкажіть про конкурсну пісню, чому саме з нею вирішили підкорювати Євробачення?
Ми живемо у світі постійних змін. Прагнемо жити у більших містах, де серед натовпу відчуваємо себе самотніми, неідеальними, загубленими. Світ переповнений інформаційним шумом і серед нього важко знайти орієнтири до себе справжнього.
Моя пісня про важливі слова, які має почути кожен: “Тільки любов здатна зцілити ваше розбите серце”. Спочатку любов до себе, далі до когось іншого, до своєї країни, до свого заняття. Тому у світі постійних змін лише любов є константою.

Як вам такий неочікуваний поворот із заміною, коли дізналися про те, що будете у фіналі?
Євробачення – це конкурс в якому глядачам має бути цікаво. І, напевно, ще не було жодного відбору, коли все пройшло “спокійно”. Навіть коли відбір відбувався за закритими дверима. Це підігріває інтерес і ось, хто вже перечитує біографії усіх фіналістів у пошуках інфоприводів. Нам зателефонували організатори вчора ввечері (від ред. – 24 січня), це була суцільна несподіванка. Далі підписували документи й ось Barleben у фіналі.

З ким із фіналістів знайомі?
На жаль, не знайомий ні з ким. Але виправлю це зовсім скоро.

Євробачення – це мрія чи майданчик для знайомства з глядачем ?
Євробачення для мене епіцентр подій. Це набагато більше за майданчик для знайомства, оскільки це ціла культура і родина єврофанів.

Як ставитесь до ситуації з дискваліфікацією LAUD?
Залишаю ситуацію поза межею своїх коментарів. Насправді в першій версії фіналістів ми командою підтримували LAUD. Він та його менеджмент – 100% професіонали своєї справи.

Кого слухаєте з українських артистів?
Я маю дуже різноманітний музичний смак і тому в моєму плей-листі є пісні як від Мозгового, так і від “Океан Ельзи”.