Обнулити всю творчість: TOM SODA видає альбом для особливих людей

Обнулити всю творчість: TOM SODA видає альбом для особливих людей

Співак та волонтер TOM SODA презентує першу збірку пісень. Мініальбом під назвою «Особливий» поєднує в собі авторські твори артиста з каверами на легендарні українські пісні у сучасній інтерпретації та не випадково має свою назву, адже композиції, що ввійшли до його складу мають стати присвятою людям, що є «особливими» в житті кожного слухача. 

“Ми створили мультижанровий альбом, який об’єднує в собі живі інструменти балад, електронне звучання диско та rʼnʼb. Ми вирішили обнулити всю мою творчість і представити деякі мої авторські пісні у нових інтерпретаціях притаманних моєму актуальному внутрішньому стану, а також поєднати їх з експериментами над піснями, що вже вважаються класикою, для того, щоб показати, що класика також може бути сучасною. Переважну кількість пісень ми створили у співпраці із саундпродюсерами OSTY та POPOVYCH, але головний штрих додала пісня «Особлива» авторства «Поки ти спав production». Саме цей трек склав докупи всю концепцію платівки”, – коментує TOM SODA/

Зауважимо, що разом із платівкою команда артиста випустила ремастеринг відео та ремікс пісні «Не покохати», промо якої було скасовано через повномасштабне вторгнення росії 24-го лютого! Таким чином співак вирішив розпочати з тієї ж точки, на якій зупинився, але змінити вектор руху, переглянувши звучання пісні та зробивши його агресивним і рішучим, адже її текст набув нових, більш глибоких сенсів, які потрібно було підкреслити відповідним аранжуванням.

“Персонально для мене цей альбом є особливим, тому що попри війну та економічну кризу в країні мені вдалося залучити до його створення команду людей, що заслуговують справжнього визнання завдяки своєму безмежному таланту в Україні та за її межами”, – розповідає співак.