Оля Полякова в образі “Незламної” очолила українську колону Прайду в Лондоні
Українська співачка Оля Полякова взяла участь у 51 щорічній ході, присвяченій захисту прав ЛГБТК+ спільноти. Захід відбувався 1 липня за підтримки UKRAINEPRIDE та SUPPORT UKRAINE LONDON для заклику міжнародної спільноти до глобального захисту України.
Основний меседж української делегації цього року відображає одне з ключових прохань – “Дайте нам крила, щоб захистити нашу веселку” (Give us wings to protect our rainbow). Слоган ходи навіяний історичним візитом президента України Володимира Зеленського до Лондона в лютому 2023 року, під час якого він неодноразово закликав надати літаки. Його заклик “Дайте нам крила, щоб захистити свободу”, проголошений перед британським парламентом, став легендарним.
Оля Полякова зʼявилася на ході в образі войовничої жінки-воїна, супер-героїні “Незламна”, борчині за справедливість та свободу людини в усіх її проявах. Автором образу виступили дизайнерки бренду MU PRODUCTION, які заклали потужний символізм у кожний елемент вбрання співачки.
“Це героїня, яка має міць, силу слова і незгасимий вогонь у грудях. Нам дуже хотілося, щоб вона була супергероєм, який здобуває тріумф любов’ю і жагою до життя. І розпалила цю жагу в серцях глядачів. Її образ – і свято, і виклик. На грудях блищить український тризуб — зараз цей символ, як серце кожного українця. Великі золоті лати на плечах, ногах і браслети — броня воїна, яка її захищає. Великий повітряний плащ золотого кольору — це золоті лани пшениці нашої країни. На голові в Олі — великий золотий шолом-ірокез. Колись давно войовничі індіанці-черокі носили ірокез, як символ сміливості, боротьби за свою землю та життя своїх близьких. Такі самі символи Полякова несе зараз, у 21 столітті, коли наша країна бореться за свою землю і життя.
У її руці виблискує інкрустований меч. Який готовий руйнувати ці стереотипи й боротися за свободу кожного”, – коментують дизайнерки непереможний образ співачки.
Самі ж учасники української колони, які йшли пʼятими, були вдягнені в чорне, щоб вшанувати памʼять тих, хто загинув, захищаючи Україну. Загалом у ході взяли участь близько 600 груп.