ONƎ MORE презентує кліп Tulpany та долучається до благодійної справи

ONƎ MORE презентує кліп Tulpany та долучається до благодійної справи

Український співак ONƎ MORE презентує другий сингл Tulpany. Як зазначає виконавець, пісня та її екранізація передають почуття закоханості, використовуючи метафору тюльпанів, які символізують чарівну привабливість і кохання до улюбленої дівчини.

ONƎ MORE знайшов свою ідеальну команду для створення хітів – це талановиті Нікіта Шкуропат та Роман NeRo, а також дякує автору музики та слів – Владиславу Кравченко.

Над відеороботою працювала талановита команда Олександра Шапоринського, відомого своїми фірмовими кадрами. До зйомок кліпу було залучено українську модель, фіналістку Міс Всесвіт-Україна  – Сніжану Григорчук, яка доповнила кліп своєю акторською майстерністю та красою. Яскраві образи артиста допоміг втілити український бренд, відомий також за межами країни – _passat_ua. 

З нагоди релізу пісні, ONƎ MORE запустив фандрейзингову кампанію на користь підопічних фонду tabletochki.org. Артист радий, спільно із слухачами, подарувати надію на головну перемогу в житті дітей фонду — перемогу над раком. Перші 8000 грн вже закинуто.

Наразі збір ще триває: https://super.tabletochki.org/profile/1917/campaign/on-more-tulpany-3784 

Cеред усіх внесків рандом вибере переможця, який отримає оригінальне фото на Polaroid з обкладинки синглу, підписане артистом.

Раніше повідомлялося, що ONƎ MORE дебютував з синглом Syaivo.