oneWITCH – Cпи: межі між реальним і нереальним стираються

oneWITCH - Cпи: межі між реальним і нереальним стираються

oneWITCH — сольний проект Вікторії Родько — фіналістки Національного відбору Євробачення 2022, учасниці 13 сезону Голосу країни та фронтвумен гурту OY Sound System. Вона вривається зі своїм сольним проектом, до створення якого долучився саундпродюсер datahead, що відомий своїм експериментально глибинним, багатошаровим електронним бекграундом. 

oneWITCH - Cпи: межі між реальним і нереальним стираються

oneWITCH –  про силу та сміливість, про розкриття своєї суті та надпотужний голос і унікальну візію нового електронного саунду. 

Реліз треку ”Спи“ відбувся в кінці осені, а в п’ятницю 8 березня відбудеться прем’єра кліпу. Над відео роботою працювали режисерка Ангеліна Степаненко та D.O.P. Антон Гудков. Тут зібрана повна інформація про всю команду, яка працювала над цим проектом. 

Відеоробота занурить нас у світ сну в якому ми можемо бути ким завгодно,  проявляти суперсили і боротись зі своїми внутрішніми демонами та перемагати. Це історія про боротьбу головної героїні зі злом, яке у кожного має своє обличчя.  

Як говорить сама oneWITCH: ”В кожного з нас є свідоме і підсвідоме. Реальний світ в системі та щоденній боротьбі, змушує нас забути про свої мрії і справжні емоції. І тільки занурюючись в сон, ми залишаємось собою із собою. Сон єдине місце де немає часу й простору і в ньому ми можемо проживати всі свої фантазії і мрії“.