“Оранжерея” Вакарчука перенесена в онлайн [дякуємо знову карантину]

Святослав Вакарчук Океан Ельзи Оранжерея

Святослав Вакарчук Океан Ельзи Оранжерея

Не встигли артисти та фанати порадіти новинам про можливість проведення офлайн концертів, як знову – КАААРАААНТИИИИН! І підготовка, і час, і плани, і все-все-все – коту під хвіст! Знову артисти шукають можливість презентувати свої творчі напрацювання через інтернет-платформи.

Святослав Вакарчук, наприклад, вирішив прем’єритись зі своїм проєктом Оранжерея на альтернативному музичному каналі MEGOGO LIVE.

«У записі «Оранжереї» взяли участь, окрім мене, троє музикантів Океану Ельзи — Денис Глінін, Мілош Єліч та Денис Дудко. П’ятий учасник ОЕ — гітарист Влада Опсеніца — одружився, і оскільки його дружина мешкає в Америці, то він, наразі, живе на дві країни. З початком пандемії, перманентних локдаунів, йому літати стало складно. Тому ми в проєкті «Оранжерея» вчотирьох з ОЕ. Також я запросив долучитись до нас джазових музикантів, які зіграли на духових, Сергія Сидоренка та Олександра Чаркіна. А ще, і це дуже важливий для мене новий досвід, включити повноцінний жіночий вокал. Окремі пісні виконує молода талановита співачка Віталіна Мусієнко. Свого часу ви могли бачити її у
складі моєї команди на вокальному шоу «Голос країни». В тому сезоні вона, до речі, перемогла», — розповідає Святослав Вакарчук про проєкт «Оранжерея».

Зйомки проєкту проходили на репетиційній базі (студія Zinteco), облаштованій затишними декораціями, що переносять глядача у світ «Оранжереї». Під час знімального процесу музиканти джемили, багато спілкувалися між собою, імпровізували. Усе — наживо. Ці
моменти зберегли на монтажі без правок, аби занурити глядача в атмосферу проєкту. До відеопрезентаціі увійшли 7 треків: 6 пісень  «Оранжереї» та бонустрек — «Обійми» «Океану Ельзи» в оригінальному аранжуванні.

Ексклюзивна відеопрем’єра нового проєкту Святослава Вакарчука «Оранжерея». Галич

«Це дуже крута можливість відірватись від всіх обмежень і локдауну та приділити час перегляду такого атмосферного концерту. Гурт Океан Ельзи має суперсилу об’єднувати людей, а новий проєкт Святослава Вакарчука має зібрати всіх біля екранів», — прокоментував Женя Галич, продюсер каналу MEGOGO LIVE.

Після прем’єри концерт буде доступний на YouTube.

Ексклюзивна відеопрем’єра нового проєкту Святослава Вакарчука «Оранжерея»

Дууууууже чекаємо!