OTOY та The Lazy Jesus — колаба двох яскравих представників нової української хіп-хоп сцени

EP «СЛИНА» — це про вільність. Свободу свого тіла, своїх бажань, вміння проеціювати свої емоції та почуття. 4 треки — 4 різні історії стосунків.

EP «СЛИНА» — це про вільність. Свободу свого тіла, своїх бажань, вміння проеціювати свої емоції та почуття. 4 треки — 4 різні історії стосунків.

Про EP «СЛИНА» та колабу OTOY та The Lazy Jesus

EP «СЛИНА» — це про вільність. Свободу свого тіла, своїх бажань, вміння проеціювати свої емоції та почуття.
4 треки — 4 різні історії стосунків.

Коментар від OTOY: «Приблизно рік тому Єгор покликав мене в Будинок культури «Masterskaya» спробувати написати щось спільно на студії, то був такий експериментал. Ми довго тягнули, шукали звук, перебирали купу бітів. Дійшло до того що півтора місяця тому в нас вже була написана іпішка. Але раптом народився трек НЕДОСТУПНА і Єгор запропонував повністю нову концепцію. Звук, який вдалося синтезувати в тому нашому конекті — це щось абсолютно нове для мене, для Єгора. Це глибина»

Коментар від The Lazy Jesus: «Протягом року ми шукали ідеї, знайомилися один з одним в музичному плані та робили дуже різні треки. Та в результаті вирішили зробити весь EP в єдиному стилістичному вайбі»

Вийшов нью соул хіп-хоп — формат який досі не був представлений на українській реп-сцені.»

Про кліп «Недоступна»

Кліп «Недоступна» — перша режисерська робота OTOY. Чуттєва, сексуальна та агресивно-ніжна історія. Історія про те, як музиканти сприймають кохання у всій його різноманітності. 

Коментар від OTOY: Кліп недоступна — моя перша режисерська робота. Створити однокадрову історію, в якій я зможу відобразити своє власне сприйняття емоції сексу і романтизму — моя давня мрія. НЕДОСТУПНА — це те як ми сприймаємо відносини в коханні. Смалянистий запах автомобільного салону, прокурений смачним табаком, спортивна агресія на балансі з найніжнішими дотиками та найяскравішими тілесними рухами. Це вона – недоступна.

Коментар від The Lazy Jesus: Коли я слухав трек, у моїй уяві виникла візуалізація, як ми разом  їдемо у тачці і просто виконуємо цей трек, а після камера вилітає з машини, а на даху танцює прекрасна недоступна діва. Слава взяв цю основу та розвинув її у фінальну сюжетну версію, яку ви вже можете побачити.

Про OTOY та The Lazy Jesus 

The Lazy Jesus  — київський саунд-продюсер, музичний редактор ХудСовета Masterskaya, бас-гітарист гурту [O], співпрацює з багатьма українськими артистами.

OTOY — один з найцікавіших представників української реп сцени, номінант на  Rap Ua Awards, має у своєму списку треки-колаборації з Alyona Alyona, Alina Pash та іншими.