Переможець Євробачення-2022 гурт Kalush Orchestra та 11 ТОП-виконавців України об’єдналися в NFT проєкті “Міста-герої” на Binance NFT за підтримки фестивалю Atlas

Переможець Євробачення-2022 гурт Kalush Orchestra та 11 ТОП-виконавців України об’єдналися в NFT проєкті “Міста-герої” на Binance NFT за підтримки фестивалю Atlas

Переможець Євробачення-2022 гурт Kalush Orchestra та 11 ТОП-виконавців України об’єдналися в NFT проєкті “Міста-герої” на Binance NFT за підтримки фестивалю Atlas

Київ, 25 травня 2022 р. – Binance NFT, NFT-маркетплейс Binance, що є провідною світовою блокчейн-екосистемою та постачальником криптовалютної інфраструктури, сьогодні оголосив про запуск колекції NFT від провідних українських художників.

У рамках запуску NFT проєкту “Міста-герої” на Binance NFT, Atlas, один з найбільших музичних фестивалів України, зібрав популярних українських музикантів, творчість яких символізує певне місто, на підтримку благодійної ініціативи від Binance NFT. Колекція ілюстрацій від провідних українських художників присвячена 12 українським містам-героям і покликана привернути увагу громадськості до завданих руйнувань від війни. 

Кожне місто-герой підтримає  зірка-амбасадор. Серед них: переможець Євробачення 2022, гурт Kalush Orchestra, рок-гурт THE HARDKISS, Один в каное, Monatik, ONUKA, Pianoboy, Aнтитіла, Сергій Бабкін, Aртем Півоваров та інші. 

Колекцію побудовано за принципом функціональних NFT. Кожен хто придбає токен,  також отримає ексклюзивний набір мерчу з автографом від свого кумира. Колекція буде лімітованою, тобто NFT кожного міста будуть доступні лише в 5 екземплярах.

Ілюстрації, що лягли в основу NFT, були створені провідними художниками України. Колекцію ілюстрацій створили: Гарькавець Ірина, Хмура Володимир, Рябова Світлана, Юлія Євтух, Мисик Катерина, Горященко Катерина, Ромащенко Катерина, Коробова Дарія, Анастасія Мельникова, Литовченко Софія.

Кожен NFT є ексклюзивною роботою, і відображає авторське бачення митцем тих несправедливих руйнувань, яких війна завдає цим героїчним українським містам. Однак незмінним мотивом, що об’єднує всі 12 сюжетів – є надія на нашу перемогу, і повернення безтурботного щасливого життя у кожне із цих міст.

Кирило Хом’яков, генеральный менеджер Binance в Україні, сказав: “Цифрові активи, включаючи NFT, відіграють важливу роль у наданні швидкої та ефективної допомоги у ці важкі для країни часи. Наш проєкт з Atlas Weekend та найкращими українськими художниками на Binance NFT – ще один крок для підтримки наших користувачів, українців та країни загалом.”

«Автори малювали рідні міста, свої домівки, та місця, де проводили час зі своїми друзями та близькими. Через візуальне мистецтво ми намагалися передати весь біль і розпач, від втрат та руйнувань, що завдала війна», – розповідає художник Володимир Хмура.

Зараз як ніколи важливо підтримувати Україну у будь-який можливий спосіб. Саме тому, ми з командою створюємо проєкти, які спрямовані на підтримку українців. Як в мирні часи фестиваль Atlas об’єднував різні види української та світової культури, так і в цьому проєкті, спільному з Binance, поєдналися сучасні технології NFT, популярні українські артисти та художники, а також народні мотиви які присутні в роботах. Ця колаборація в черговий раз доводить наскільки талановита та багатогранна наша нація.

Створення проєкту «Міста-герої» – це поєднання музики, мистецтва, новітніх технологій, і боротьби за свободу нашої країни. Ми вдячні нашим артистам за те, що вони не мовчать і взяли на себе відповідальність стати амбасадорами міст, які найбільше постраждали від російської агресії. Віримо, що зовсім скоро в кожному з цих міст ми зможемо провести концерти під мирним небом”, – коментує засновник фестивалю Дмитро Сидоренко. 

Аукціон розпочнеться 31 травня о 12:00 (за Києвом) і триватиме 7 днів. Весь прибуток від продажу колекції буде переказано у  ініціативу Music Saves UA на допомогу постраждалим сім’ям у відповідних містах, а саме: Маріуполь, Київ, Буча, Гостомель, Ірпінь, Херсон, Волноваха, Харків, Чернігів, Миколаїв, Охтирка, Ізюм. Підтримати ініціативу можуть усі зареєстровані користувачі Binance. 

NFT-маркетплейс Binance використовує таку ж систему облікових записів, що й Binance.com. Поточні користувачі Binance можуть отримати доступ до майданчика і торгувати за допомогою своїх облікових записів на Binance. Нові користувачі можуть просто зареєструватися на Binance.com, щоб створити, або зареєструвати на платформі Binance свої NFT. 

Про NFT-маркетплейс Binance

NFT-маркетплейс Binance пропонує відкритий майданчик для художників, творців, ентузіастів криптовалют, колекціонерів NFT і шанувальників творчості по всьому світу з найкращою ліквідністю та мінімальними комісіями. Binance NFT, що складається з двох частин, преміальних подій і торгового ринку, містить цінні предмети колекціонування та доступний торговий майданчик для всіх своїх користувачів.

Для отримання додаткової інформації відвідайте https://nft.binance.com/ 

Для співпраці творців і художників: nft@binance.com

Про фестиваль Atlas 

Фестиваль Atlas – наймасштабніший фестиваль Східної Європи, який щорічно проходить у Києві в другий тиждень липня, починаючи з 2015 року. На сценах фестивалю у різні роки виступали такі артисти, як: The Prodigy, Kasabian, The Chemical Brothers, LP, The Chainsmokers, Black Eyed Peas, Three Days Grace, Apocalyptica, MONATIK, The Hardkiss, Тіна Кароль, VERKA SERDUCHKA & band та інші.