Переможці MUZVAR AWARDS-2023 Ziferblat стали переможцями журі на Нацвідборі

Переможці MUZVAR AWARDS-2023 Ziferblat стали переможцями журі на Нацвідборі

Фіналісти Нацвідбору на Євробачення-2024 гурт Ziferblat стали переможцями за голосуванням журі. Саме їх Андрій Данилко, Джамала та Сергій Танчинець відзначили найвищим балом – 11.

За голосуванням глядачів у застосунку “Дія” гурт посів четверте місце, отримавши вісім балів. Загалом Ziferblat отримали 19 балів та посіли у фіналі другу сходинку.

Своєю чергою гурт звернувся до своїх поціновувачів в Instagram зі словами вдячності:

“Дякуємо вам, ми отримуємо шалену кількість повідомлень, й поки не можемо все обробити. Це нагадало мені ковідний рік. Ми тоді відкрили з братом онлайн-крамничку й сиділи, як Нед Фландерс, без клієнтів та з думками про помилку. А за два тижні почалась пандемія. Й люди закидали нас запитами на будь яку річ: рукавички, навушники, піна для гоління, олівці. Що захочеш.
Так ми й заробили наші перші гроші, щоб зняти кліп Земля, й вивести наш проєкт з глухого кута. Вітаємо переможців національного відбору Євробачення, й всіх учасників! Нам дуже приємно було працювати разом ці два тижні”.

Це велике досягнення для гурту, який вперше взяв участь у телевізійній версії Нацвідбору. Проте Ziferblat – не новачки у музичній індустрії. У 2023 році вони стали переможцями Незалежної музичної премії MUZVAR AWARDS-2023 у категорії “Найкращі нові імена альтернативної музики”. Їх перемогу визначила експертна рада, до якої увійшли представники креативної індустрії та безпосередньо номінанти премії.

Нагадаємо, три переможці основних номінацій MUZVAR AWARDS стали фіналістами Нацвідбору до Євробачення-2024.