PERNATIZ & alyona alyona презентували трек “Поклик племені”

PERNATIZ & alyona alyona презентують трек "Поклик племені"

Слова пращурів є в кожному з нас. Їхня мудрість та хоробрість закладені в нашій ДНК. Незламність та нескореність зробили з українців загартовану сталь. Історія пише нові сторінки, де всі ми в ній інші, бо створені для свободи. Саме новій історії ідентичності присвячений трек PERNATIZ & alyona alyona — “Поклик племені”. 

Реперка alyona alyona прокоментувала важливість та сенс треку так:

“Поклик племені” це — повернення до свого коріння, глибоке самокопання, заглиблення в історії, в те, що нам залишили пращури, в основні ідеї українського народу. Це те, що пробудило в нас всіх бажання об‘єднуватися зараз, любити свою країну, вчити свою мову, культуру, традиції і те, що на підсвідомому рівні завжди викликає мурахи по всьому тілу. Це те, що ми відчули за останні півтора року”.

Своїми враженнями від треку та співпраці з alyona alyona поділився PERNATIZ:

“Робота над треком розпочалася влітку минулого року. Коли остаточно сформувалася концепція і були записані перший куплет та приспів — я зрозумів, що робота виходить масштабною і пісня потребує ще одного артиста. alyona alyona зацікавилася й долучилася до роботи на початку осені. Концепт пісні зрозумілий і водночас багатошаровий. Музиканти, як творчі особистості, особливо чутливі до подій навколо, тонко відчувають настрої людей — тому часто їхні пісні можуть здаватися пророчими. Цей трек — не виняток. “Поклик племені” — пісня про осмислення наших коренів, багатовікової історії та боротьби нашого народу, але поглядом в майбутнє — тобто вона в якомусь сенсі є пророчою”.