Перше кохання від покоління ТікТоку: група ТОК випустила трек “Ромашки”

Перше кохання від покоління ТікТоку: група ТОК випустила трек "Ромашки"

Перше кохання від покоління ТікТоку: група ТОК випустила трек "Ромашки"

«Ромашки» — пісня про перші романтичні почуття, в якій кожен упізнає себе.

Група ТОК продовжує стрімко набирати обертів серед дітей і молоді. У попередньому синглі, «Девочка с каре», група зняла співачку та акторку серіалу «Школа» Аню Трінчер і показала по-справжньому сучасну історію про те, як і чим насправді живуть сьогоднішні підлітки. Кліп порушив тему булінгу серед школярів і відгукнувся у серцях глядачів, зібравши вже більше мільйона переглядів на YouTube. А “Хлопчик ТОР“, дебютний трек групи ТОК, став популярним у ТікТоці, завдяки чому його екранізація теж із легкістю подолала позначку в мільйон переглядів. 

«Ромашки» — новий танцювальний поп-сингл ТОК, який зрозуміє та глибоко відчує кожен, хто його почує. У ньому учасниці групи відтворюють у пам’яті слухачів ностальгію за літніми підлітковими почуттями.

«Не будемо приховувати, пісня заснована на реальних подіях! В однієї з нас дійсно так все і було, як ми співаємо в треку: прогулянки під місяцем, ромашки, ніжні погляди. Вона зустріла того, з ким було так чудово та тепло. Оскільки ТОК — більше, ніж просто музичний гурт, а справжня родина, ніхто з нас не залишився осторонь. Ми разом готувалися до кожного побачення, морально підтримували й давали безцінні поради! А потім вирішили передати цей прекрасний досвід і незабутні відчуття нашим слухачам, адже кожен у житті проходив через це — через перше кохання, яке відкриває цілий новий світ», – зізнаються учасниці колективу.