Під гаслом “Мрій сміливо!”: триває Нацвідбір на “Дитяче Євробачення-2023”

Під гаслом "Мрій сміливо!": триває Нацвідбір на "Дитяче Євробачення-2023"

На Суспільному триває приймання заявок на участь у Національному відборі на Дитячий пісенний конкурс “Євробачення-2023” в Ніцці (Франція). Всі охочі віком від 9 до 14 років можуть подати заявку через форму на сайті до 9 липня включно.

Цьогорічний Нацвідбір на “Дитяче Євробачення” проходить під гаслом “Мрій сміливо!”. Музичною продюсеркою відбору стала співачка й авторка пісень Світлана Тарабарова.

Якщо ви живете цим, якщо ви — талант, запевняю — вас почують і побачать, доля обовʼязково дасть вам шанс. Так було й у мене: в нас не було можливості, ні костюмів, ні зайвих коштів — нічого. Але була мрія! Якщо у вас є мрія скористайтеся цим шансом. Запишіть відео, зайдіть на сайт, подайте заявку і зробіть крок назустріч своїй мрії — це дуже важливо. Мрії мають здійснюватися!“, — зазначила Світлана Тарабарова на зустрічі з організаторами Нацвідбору на “Дитяче Євробачення-2023“.

Цьогорічна заявка на участь у Нацвідборі складається з двох відеозаписів живого виконання пісень: кавер-версії популярної пісні та рекомендовано авторської пісні за наявності або ж просто двох каверів у різних стилях. У разі проходження до фіналу учасника, який не матиме авторської пісні, Суспільне надасть фіналісту пісню. 

Як і в попередні роки, до участі у відборі допускаються як сольні виконавці, так і гурти, склад яких не перевищує 6 осіб. У випадку подання учасником авторської пісні вимогами передбачений хронометраж від 2,5 до 3 хвилин. Крім того, пісня не повинна бути оприлюдненою до 1 травня 2023 року, а текст пісні має бути щонайменше на 60% українськомовним.

Зазначимо, 17 червня Суспільне розпочало приймання заявок на участь у Національному відборі на “Дитяче Євробачення-2023”. Заявки на участь у відборі приймаються через форму на сайті по 9 липня включно. Цьогоріч Нацвідбір вперше проходить у співпраці з музичною продюсеркою, якою стала співачка й авторка пісень Світлана Тарабарова.

Нагадаємо, що Дитячий пісенний конкурс “Євробачення-2023” пройде у Франції під гаслом “Герої”. Фінал конкурсу відбудеться 26 листопада в Палаці Нікайя у Ніцці.

Минулого року представниця України Злата Дзюнька посіла 9-те місце на “Дитячому Євробаченні-2022″ в Єревані з піснею “Незламна”. Україна бере участь у Дитячому пісенному конкурсі Євробачення з 2006 року. Відтоді Україна один раз перемагала (Анастасія Петрик з піснею “Небо” у 2012 році) та двічі посідала друге місце (у 2008 та 2013 роках).

Радіо Промінь — офіційний радіопартнер Дитячого Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на Дитячому пісенному конкурсі “Євробачення-2023”.Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.