Піджак на збір для ЗСУ. MÉLOVIN віддав концертне вбрання за донат

Піджак на збір для ЗСУ. MÉLOVIN віддав концертне вбрання за донат

Днями MÉLOVIN завітав у Тернопіль, де дав великий сольний концерт. Під виступу артист влаштував аукціон з метою зібрати гроші для 24-го окремого штурмового батальйону “Айдар”, а згодом не втримався і продав особисту річ за чималу суму.

Піджак на збір для ЗСУ. MÉLOVIN віддав концертне вбрання за донат

У суботу MÉLOVIN з новою сольною програмою запалив у Файному місті. Артист зібрав чималу кількість прихильників, які насолодившись виступом улюбленого виконавця залюбки взяли участь в аукціоні особистих речей MÉLOVIN. Так, ведучий заходу за 10 000 гривень продав на торгах одне із улюблених худі MÉLOVIN з туру Octopus-2019, яке свого часу йому подарувала прихильниця з Польщі, а також худі, в якому артист написав пісню “Dreamer”.

Однак сам артист на цьому не захотів зупинятися і після виконання однієї з пісень вирішив з плеча продати піджак, який придбав кілька тижнів тому у Швеції, відвідуючи Eurovision Party. MÉLOVIN особисто провів торги і віддав концертне вбрання за 15 000 гривень.“Це стало цілком неочікувано, але в найкращих традиціях мене як особистості. Це описує мене як ніщо краще. На одній із пісень я скинув з себе піджак, а згодом через купу вентиляторів на сцені змерз. Попросив команду знайти піджак, який лежав десь на сцені, бо через світлові прибори та особливості світової декорації нічого не бачив під ногами. Я почув як мої беквокалісти Даша Пташник і Ігор Корчагін, пожартували: «Напевно піджак вже також пішов на аукціон», і я подумав: а що? Чому б цей піджак зараз не розіграти особисто. Я не жадібний, а тим паче гроші підуть нашим захисникам, батальйону “Айдар”. У ту ж секунду я про це заявив усім присутнім”, – прокоментував MÉLOVIN.

Незабаром стартує #DreamerTour, на якому MÉLOVIN теж представить цікаві лоти. Дати найближчих концертів стануть відомі згодом.