Після тривалого мовчання Lida Lee випустила кліп “Сама” та нарешті зняла перуку

Після тривалого мовчання Lida Lee випустила кліп "Сама" та нарешті зняла перуку

Після тривалої творчої паузи Lida Lee повертається з новою відеороботою “Сама”. Як зазначає команда співачки, цей музичний твір – від сліз та розпачу до незалежності й відчуття повної свободи. Від образу минулого, який ходить за тобою тінню до сприйняття абсолютно нової себе й прощання зі всіма привидами минулого.

Після тривалого мовчання розміром майже в півроку пісня “Сама” є маніфестом артистки Lida Lee. У новій роботі вона розповідає про свій особистий досвід пошуку власного “я”, про трансформацію, яка була важкою, але такою необхідною. І саме музика була завжди поруч на цьому шляху. 

Вперше за час своєї кар’єри Lida Lee залишає позаду образ у перуці і постає у новому амплуа з максимально короткою зачіскою. Цікавим ходом у відеороботі є моменти, коли співачка виривається з рук минулого, яке у кліпі зміг зіграти військовослужбовець Даніель Салем.

Проте ця робота досі залишає загадкою усі плітки та таємниці, які вирували навколо співачки останні місяці. Чи захоче Lida Lee дійсно розповісти правду слухачам – покаже час.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що попри плітки про алкогольну залежність співачки на начебто її перебування в “рехабі”, вона у цей активно давала виступи у складі Вар’єте «Рояль».