Пісня, яка залетить до серця кожного: SOWA презентує трек, який подарував їй MELOVIN

Пісня, яка залетить до серця кожного: SOWA презентує трек, який подарував їй MELOVIN

Пісня, яка залетить до серця кожного: SOWA презентує трек, який подарував їй MELOVIN

Співачка SOWA презентує пісню “Ми літаємо”, яка має унікальну історію. 

Це вже друга пісня, яку виконавиця випускає за час війни. Перший трек “Сльози – то моя зброя” відображував трагічність стану, як самої виконавиці, так і всіх українців на початку війни. У цю пісню артистка вклала почуття, які привнесли до її життя важкі події. 

Проте трек “Ми літаємо” навпаки, стверджує, що ми далі продовжуємо жити.  

Цю пісню написав співак MELOVIN і подарував SOWA на її повноліття навесні, на День народження артистки. Отже, історія створення пісні справді незвичайна. Перша частина була написана до війни, а інша народилася якраз у травні перед іменинами співачки.  

“Коли я співаю цю пісню, то кожного разу відчуваю гордість, що вона обрала саме мене. Бо ця пісня особлива, адже є подарунком від близької мені творчої особистості”, – говорить SOWA. 

Пісня відображає стан співачки, що вона зараз відчуває. Таку пісню міг написати тільки справжній друг.

Основний меседж пісні – це цінність справжніх людських почуттів, важливість того, що люди відчувають, коли вони щасливі. Люди все життя шукають один одного, а коли знаходять, то в серці у них оселяється радість.  

Любов – найважливіша потреба для життя людини. Особливо це відчутно у складні моменти, які проходить наша країна. Любов дарує натхнення, радість, успіх, надає віри в перемогу. Сьогодні любов – це підтримка нашим захисникам, яких чекають із фронту вдома. Любов єднає серця українців в єдиному ритмі.  

Співачка впевнена: “Кохання – це важливий елемент нашого життя, можливо, найважливіший. Саме кохання дає відчуття окриленості, воно спонукає нас на нові дії. Навіть зараз, під час війни, ми не маємо забувати про наші почуття. Кохання рятує, підіймає нас, не дає впасти. Я впевнена, що ця пісня залетить у кожне серце”.  

Прем’єра відео на цю унікальну пісню відбудеться вже незабаром – за три дні.