Пісня, під яку хочеться жити: співачка Крістіна Присяжнюк презентує романтичний трек “Перше і останнє кохання”

Пісня, під яку хочеться жити: співачка Крістіна Присяжнюк презентує романтичний трек "Перше і останнє кохання"

Співачка Крістіна Присяжнюк випустила нову романтичну музичну роботу “Перше і останнє кохання“. Автором композиції став колега та випускник вокального проєкту “Голос країни” – співак МОРРІС.

За словами Присяжнюк, композиція “Перше і останнє кохання” була написана та готова до випуску ще до повномасштабного вторгнення російських військ на територію України і мала побачити світ навесні 2022 року. Проте трагічні події змусили співачку відкласти трек у довгу шухляду. Наразі вона розуміє – любов є саме тією рушійною силою, яка дозволяє мільйонам українцям просинатись щодня та сподіватись на краще. І її нова композиція – саме про це.

 “Протягом цього року кожен із нас змінився. Ми стали ще більш сильними, мужніми, зуміли пережити стільки страшних подій та рухатись далі. Я задумалася: що весь цей час супроводжувало мене, надавало наснаги та віри? І зрозуміла, що це те саме почуття – кохання. Є пісні, під які хочеться жити і особисто для мене трек “Перше і останнє кохання” саме такий. Це почуття тримає нас, наповнює сенсом життя та надихає жити далі. Заради своїх коханих, дітей, родини”, – відверто розповіла Крістіна Присяжнюк.

Поки пісня чекала свого часу, співачка вирішила на неї відзняти й екранізацію. Знімання проходили в Івано-Франківську. Режисером став Андрій Соболєвський, відомий під псевдонімом SOBOL, який також будує співочу кар’єру. В його арсеналі – трек “Погляд” та фіт з виконавцем YAKTAK, який вже зібрав понад 17 мільйонів переглядів лише на платформі YouTube. Це вже третя співпраця Присяжнюк із популярним співаком та режисером.

Основною концепцію відеороботи став меседж – жити тут і зараз, цінувати кожний момент і пам’ятати, що справжнє кохання та почуття можуть подолати все. Формат знімання mood-відео виглядає так, ніби це очі людини, яка спостерігає за своїм коханням.

Нагадаємо, що Крістіна Присяжнюк – українська співачка та культурний діяч, донька відомого композитора та Заслуженого працівника культури України – Миколи Присяжнюка.