Пісня вашого весілля: ALEKSEEV та YAROMIYA презентують спільний трек

Пісня вашого весілля: ALEKSEEV та YAROMIYA презентують спільний трек

Українська співачка YAROMIYA випускає неочікуваний дует з улюбленцем мільйонів – ALEKSEEV. Артисти презентують ліричний сингл “Більш ніж друг”.

Лірична композиція “Більш ніж друг” про незабутні, зворушливі, щемливі емоції кохання. Артисти запевняють, що пісня допоможе виразити найщиріші почуття своїм половинкам. 

“У нас вийшов крутезний маніфест всіх закоханих. Якби кохання можна було піснею, то це точно була б “Більш ніж друг”. Упевнена, наша пісня буде супроводжувати щасливі миті людей, для когось навіть стане головною піснею весілля або супроводом для найромантичніших побачень” – поділилась YAROMIYA.

Кліп “Більш ніж друг” вийшов дуже романтичним та невимушеним, але при цьому картина вийшла наповненою та надихаючою. Головною естетикою відео стало кохання.

“Ця пісня саме про той найзаповітніший момент, коли прийшов час сказати: ти мені більше ніж друг, бо я тебе люблю. Вона про відчуття мурашок по шкірі і метеликів в животі. В наш складний період кохання рятує, продовжує життя і стає його сенсом. Знаходьте час для почуттів, проживайте кожну мить наповну» поділився ALEKSEEV.

Нагадаємо, раніше YAROMIYA та Наталка Карпа зняли спільну відеороботу.