Плейлист Уляна Шуба: від качового вайбу DANTES до фреш-попу від Golubenko

Закохані в космосі: прем’єра нового треку Уляни Шуби “Напруга”

Напереродні прем’єри нового треку молода співачка Уляна Шуба поділилася своїми музичними вподобаннями. Що наповнює плейлист артистки — далі в підбірці: 

VOLODYMYR DANTES — «Чуєш»

Цього року Дантес мене дуже здивував треком «Чуєш». Максимально качова пісня, під яку мені хочеться відриватися.  Я слухаю її на всю в навушниках, без навушників, вмикаю на вечірках і тд. 

Крутий звук, цікаве виконання і настрій. Таких треків наразі не вистачає. Сподіваюся, що з часом їх буде більше. 

TVORCHI — «Боремося»

Для мене ця пісня є надихаючою. Патріотична тематика, виконана максимально стильно. В цьому треці піднімаються важливі сенси, але вони зовсім не навʼязливі та не прямолінійні.  Я радію, що відкрила для себе цей гурт, який створює музику світового рівня. 

 Lana Del Rey — “High By the Beach”

Для мене ця пісня — вічна. Я слухала її дуже давно і нещодавно почала знову. Лана для мене є іконою у грі звучання, експериментів голосу. Ця пісня пасує як під хороший, так і 

 поганий настрій.  Я хочу танцювати під неї наодинці або просто дивитися в стелю і ні про що не думати. В цей час мені комфортно бути самій з собою в компанії. 

 Golubenko —  “Знову” 

Цього виконавця відкрила для себе на початку війни. Одразу зрозуміла, що це справжній талант. Мені подобається кожна його пісня. Але моя любов до його творчості почалася саме з треку «Знову». Вона і лірична, і танцювальна. Крутий саунд. Прямісіньке влучання в мої музичні смаки. 

Timberlake —  “Bonеs”

Цей трек – це розрив усього. Я багато років танцювала хіп-хоп, джаз-фанк і тд. І коли чую цей трек, мене по-хорошому розриває від задоволення. Моє тіло починає мимоволі рухатися. Складно себе зупинити. Я люблю кайфувати від музики. І ця пісня —  ідеальний варіант відчувати цей кайф від життя.