Pop-dance співачка POLOSKOVA в образі сучасної мавки випустила пісню «Дай мені»

Pop-dance співачка POLOSKOVA в образі сучасної мавки випустила пісню та кліп «Дай мені»

POLOSKOVA 4 липня презентувала свою нову роботу «Дай мені». Ця пісня та кліп — це містичний симбіоз міфології про мавок та духів лісу і сучасної української дівчини, яка зберігає цю магічну енергію та силу, показуючи її у танці. Це робота, яка змальовує нашу культуру та віру, вона поєднує у собі дві різні епохи, але водночас не втрачає своєї актуальності.

«Дай мені» була написана більше як рік тому. За словами співачки, це одна з найскладніших робіт, створення якої зайняло багато часу, адже артистка прагнула створити щось особливе, що відображатиме і її світогляд, і культуру України, а також буде рефлексувати з кожною дівчиною, яка слухатиме пісню. Задля досконалості команда співачки кілька разів коригувала текст та мелодію пісні.

«Коли я вперше почула цю пісню, зізнаюсь це єдина пісня мого альбому, яка була готовою і мені її просто увімкнули послухати, і я закохалася в неї раз і назавжди, і з часом мій продюсер погодився зробити її під мене, змінилося буквально все, я бачу себе такою – тут присутня і жіноча сексуальність і містика й історія, це красиво і відгукується в мені при кожному прослуховуванні. Я рада, що ця пісня сталася.«Дай мені» розкриває теми, які невід’ємно пов’язані з сюжетом кліпу. Це історія про кохання, пошук і невловимість бажань. Я позиціоную себе як сучасна мавка, яка втілює силу природи та таємниці минулого. Сподіваюся, що «Дай мені» знайде відгук у ваших серцях і допоможе вам поринути у світ фантазій та мрій разом зі мною”, – розповіла POLOSKOVA.

Pop-dance співачка POLOSKOVA в образі сучасної мавки випустила пісню та кліп «Дай мені»

На пісню «Дай мені» відзнято кліп. У відеоороботі міфологічні образи оживають у сучасному світі, створюючи містичну атмосферу. Я хотіла показати, що мавки – це не лише частина давніх легенд, але й символ внутрішньої сили та зв’язку з природою, які ми можемо відчути й сьогодні.

Крім того, зауважимо: POLOSKOVA разом з українським брендом одягу BOORIVA випустила колекцію стильних лімітованих суконь, які створенні дизайнерами для дівчат, щоб підкреслити їхню жіночність та сучасність.