Пошук своєї ідентичності та юнацький максималізм у новій пісні гурту Майн

Пошук своєї ідентичності та юнацький максималізм у новій пісні гурту Майн

9 червня гурт Майн випустив свій другий україномовний сингл Myself. Це пісня про бажання бути собою, незважаючи на безліч упереджень та порівнянь із оточуючими.

“Ця пісня у нас асоціюється з молодістю. В пошуках кожен має прийти до розуміння того, ким ти є. Це про унікальність, віру в себе та сміливість”.

У своїх піснях Майн не соромляться бути справжніми та відкритими в пошуках себе. Описуючи свої думки, вони роблять це так щиро, що хочеться відкинути всі упередження і бути тим, ким завжди мріяв.

Все просто, як “раз-два-три”, але життя складніше за тамагочі, коли намагаєшся бути рішучим. Майн використовує суперечливі, але зрозумілі кожному паралелі, описуючи самих себе та свої думки.

Своїми улюбленими артистами гурт Майн вважає Wallows, Dayglow, Two Door Cinema Club, Twenty One Pilots, Foals. Схожим за звучанням вийшов і сингл — романтичний інді, з атмосферною та динамічною енергетикою.

В підтримку до випуску Myself відбудеться прем’єра музичного відео гурту Майн на однойменну пісню.

Гурт Майн був створений у 2016 році в Києві, Нікітою Масюком та Євгеном Івановим. В 2020 році вони випустили дебютний альбом Colors. У 2022 році до колективу доєднався близький друг хлопців – Іван Корнієнко, який став у них барабанщиком. В травні 2023 року гурт випустив свій перший україномовний сингл у колаборації з вокалістом гурту O.Torvald Євгеном Галичем.