Потап запускає еко-рух і вривається на ринок NFT

Потап: "Ми запускаємо еко-рух і вриваємося на ринок NFT"

Потап: "Ми запускаємо еко-рух і вриваємося на ринок NFT"

Потап запустив соціальний проєкт на підтримку MyImpactPower – глобальної спільноти, створеного для порятунку екології планети.

Головна ідея проєкту дуже проста: популяризація екологічності збільшує вплив людини на природу. Беручи участь у челенджах, люди об’єднуються для досягнення загальної мети (наприклад, посадити 1 мільярд дерев), реальними справами допомагають екології та діляться результатом через соціальні мережі за допомогою кумедного відео, щоб звернути увагу спільноти до екологічних проблем.

На підтримку ініціативи Потап разом із зірковими колегами – NK, Dantes, Positiff, – записали екологічний відео-заклик, в якому показують, як прості дії допомагають поліпшити екологію.

“Ми не просто показуємо, як важливо берегти природу. Ми створюємо нову віртуальну еко-ком’юніті для просунутих і відповідальних користувачів соцмереж, які кайфують від того, що роблять світ кращим “, – говорить Потап (https://www.tiktok.com/@potapreal).

Потап також розповів, що для всіх учасників ініціативи вже підготовлені додаткові унікальні фішки. Зокрема, на підтримку ком’юніті MyImpactPower вже 24 червня буде виставлений на продаж набір лімітованих колекційних NFT карток. Ця колекція стала частиною всесвітньої кампанії “100 творців” від найбільшого у світі крипто-аукціону Binance.

“У вас є шанс стати учасником унікального екологічного движу і зробити реальний внесок у захист природи. Не пропустіть його і стежте за анонсами”, – додав Потап.

Проєкт MyImpactPower реалізується спільно з розробником ігор iLogos Game Studios Максимом Слободянюком.