Прем’єра пісні “Під крилом” від ліричної душі KOLA 

Прем’єра пісні "Під крилом" від ліричної душі KOLA 

28 липня у ліричної душі KOLA вийшла прем’єра пісні “Під крилом” та чуттєвої відеороботи на неї, яка була відзнята у місці сили співачки. Всі знають, як Настя обожнює природу, та наскільки під час таких моментів співачка відчуває себе захищеною та чує свої думки.

“Під крилом” – це ніжна та емоційна пісня про те, наскільки важлива присутність надійної коханої людини у житті. Кожен з нас прагне знайти того, з ким можна бути собою, а у стосунках панує взаємоповага, щире кохання та впевненість, що у будь-якій ситуації можна розраховувати одне на одного. Навіть в моменти, коли немає можливості бути поряд, то достатньо й думок про цю людину, щоби відчути захист та підтримку. 

Кліп на пісню KOLA відзняла біля моря. Цікаво те, що рівно рік тому Настя зняла відеороботу на пісню “Чи Разом” також на морі.  Зі слів співачки, за час, минулий між цими двома композиціями, вона дуже зросла та змінилася, відбулося її особисте становлення, сталися певні важливі зміни в музичному та особистому життях. І якщо минулого року її душу полонили біль та розпач, то нові кадри та пісня свідчать про сповнене коханням серце. 

“Ця пісня про ті неймовірні почуття, які тебе охоплюють, коли обіймає твоя кохана людина. Здається, що ось тут і зараз, в цей момент все добре, спокійно й можна не перейматися, взагалі, всі тривоги відступають, а душу наповнює гармонія, адже ти під тим самим “крилом” коханого. Дуже важливо мати в житті людину, яка тебе завжди підтримає, врятує від страхів та надасть сил. А коли між вами кілометри, достатньо лише подумки згадати ці обійми й відчуття, адже вони здатні оберігати й на відстані“, – прокоментувала KOLA прем’єру.

Пісня та кліп “Під крилом” сповнені теплом, любов’ю, щирістю та вірою в те, що кожен з нас зі своїми теплими “крилами” може подолати будь-які перешкоди та допомогти іншим. Мелодійна та чуттєва композиція залишить по собі теплий слід в серцях слухачів.