Премʼєра пісні та кліпу! Гурт Ziferblat представив конкурсну пісню для Євробачення-2025 

Премʼєра пісні! Гурт Ziferblat представив конкурсну пісню для Євробачення-2025 

Музиканти, які торік стали відкриттям Нацвідбору, посівши друге місце, презентували нову роботу — конкурсний сингл Bird of Pray. Премʼєра пісні відбулася під час пресконференції та жеребкування Нацвідбору Євробачення. 

Bird of Pray — емоційна рефлексія на реалії, з якими щодня стикається кожен українець від світанку до заходу сонця. У пісні переплітаються туга за домом, біль втрат і водночас молитва, слова підтримки та пошук внутрішньої сили — все це створює потужний наратив, який резонує з відчуттям надії в серцях людей.

Премʼєра пісні! Гурт Ziferblat представив конкурсну пісню для Євробачення-2025 

Новий сингл Ziferblat сповнений символізму. Центральний образ — пташка, яка уособлює свободу, відродження та очікування змін. Вона стає провісницею весни й символом циклічності життя, що дарує впевненість у майбутньому.

Ziferblat також представив відеороботу на пісню Bird of Pray – композицію, яка вже встигла встановити рекорд серед фіналістів Національного відбору. За перші 16 годин після прем’єри на офіційному YouTube-каналі «Євробачення Україна» трек набрав понад 100 тисяч прослуховувань, отримавши схвальні відгуки від європейських оглядачів. 

Атмосферність та унікальність, багатовимірність та структурна непередбачуваність – те, що виділяє Bird of Pray серед решти пісень, які коли-небудь лунали зі сцени Євробачення.

Співачка KOLA, коментуючи прем’єру гурту, зазначила:

“Це щось неймовірне! Який кайф! Емоцій так багато: тут і радість, і гордість, і сум, і спогади, й мурахи. Обожнюю вас! Удачі!”

Премʼєра пісні! Гурт Ziferblat представив конкурсну пісню для Євробачення-2025 

Режисером кліпу став Ілля Дуцик. Його візуальне бачення пісні занурює глядача у дві паралельні площини. Перша – це спогад про дім, що живе лише в людській пам’яті, викликаючи змішані почуття радості й смутку. А друга – пошук дому, його усвідомлення та прийняття через символічний рух у просторі.

«Мені здається, що для того, аби знайти, полюбити, побачити дім ми проходимо шлях. І от цей шлях – важлива частина нашої візуальної історії. Це рух по колу, який постійно змінюється в діаметрі, кольорі та текстурі,” – розповідає Дуцик.