Прем’єра шокуючої колаборації поп і пост-панк виконавців: GOLUBENKO ТА SADSVIT – “Дотики” 

Прем’єра шокуючої колаборації поп і пост-панк виконавців: GOLUBENKO ТА SADSVIT - “Дотики” 

Неочікувано для всіх романтичний виконавець GOLUBENKO та унікальний музикант SADSVIT вирішили поєднати свої таланти і 21 квітня презентували незабутній трек “Дотики“. 

Перша спільна робота артистів є чудовим прикладом колаборації між двома талановитими музикантами з різних жанрів. Ця пісня поєднує в собі елементи поп-музики з пост-панк роком, створюючи унікальний та захоплюючий звук.

GOLUBENKO – молодий виконавець, який за короткий період часу вже здобув значну аудиторію прихильників своєї творчості. SADSVIT же відомий своїми експериментами, які завжди знаходять відгук у меломанів.

Пісня про незабутні відчуття від стосунків, що постійно нагадують про себе неначе опіки. Про те, як важко забути людину, яку ніколи б не подумав, що доведеться забути”, – коментує нову пісню GOLUBENKO

Цей трек став справжнім викликом для обох музикантів, оскільки вони мали різний стиль та підхід до створення музики. Проте завдяки їх спільній праці та зусиллям вони змогли створити щось дійсно незвичайне та навіть магічне.

Кліп вражає не тільки якістю зйомки, а й особливим вайбом, який передається через нічні кадри на вулицях Варшави.