Прем’єра від Masterskaya — EP «Знов молодість не буде» та лірик-відео на пісню «Рятівник» гурту «Тонка»

Прем'єра від Masterskaya — EP «Знов молодість не буде» та лірик-відео на пiсню «Рятiвник» гурту «Тонка»

Прем'єра від Masterskaya — EP «Знов молодість не буде» та лірик-відео на пiсню «Рятiвник» гурту «Тонка»

22 лютого гурт «Тонка» презентують новий міні-альбом «Знов молодість не буде» та лірик-відео «Рятівник».

Головний меседж релізу: створювати, експериментувати і не боятися.

Про EP: ЕР «Знов молодість не буде»  — це танцювальний реліз, сповнений сміливих звукових рішень, пронизаний благородною “нуарною” естетикою, а також чіпкими мелодійними та вокальними лініями. Лірика в цьому міні-альбомі — про стан, про глибину внутрішніх переживань та пошук. 

Прем'єра від Masterskaya — EP «Знов молодість не буде» та лірик-відео на пiсню «Рятiвник» гурту «Тонка»

Також Тонка використовують вірші українських поетів (Миколи Хвильового  та Олександра Олеся). Рядки вірша «Знов молодість не буде» Олександра Олеся стали назвою ЕР і дуже точно передають головний меседж релізу. Створювати, експериментувати та не боятися.

Про фокус-трек: Ключовим треком платівки став «Рятівник» – повний сміливих звукових рішень із чіпкими мелодійними та вокальними лініями. Композиція розповідає про дуальність світу, яка існує в очах закоханої і розчарованої людини, про емоційні гойдалки, властиві тим, хто переживає розрив стосунків. На пісню було знято лірик-відео.

Про лірик-відео: Танцювальне лірик-відео було знято на фокус-трек «Рятівник» в стилі мінімалізм. Метою було підкреслити виразність біту та вокальну складову пісні, які спонукають рухатись у впевненому танцювальному ритмі.

Коментар гурту «Тонка» про EP: «Нашим внутрішнім вектором є сміливість. Ми хочемо донести, що втілювати свої ідеї та виходити за рамки – це потужний двигун, який формує сучасне мистецтво.»

Коментар гурту «Тонка» про трек «Рятівник» «Композиція розповідає про дуальність світу, яка існує в очах закоханої і розчарованої людини, про емоційні гойдалки, властиві тим, хто переживає розрив стосунків.»

Коментар режисера про лірик-відео  «Рятівник»: «Композиція рятівник надихнула створити танцювальне лірик відео в стилі мінімалізм. Метою було підкреслити виразність біту та вокальну складову пісні, які спонукають рухатись у впевненому танцювальному ритмі.»

Про гурт «Тонка»: 

Тонка – артисти українського музичного видання Masterskaya,  прогресивний інді-поп проект, що складається з вокалістки Олени Карась, саунд-продюсера і клавішника Ярослава Татарченко та ударника Дениса Швеця. Група виділяється мінімалістичною естетикою, як в музиці, так і в візуальних образах, а композиції підкорюють слухачів динамічним ритмом,мелодійністю і сильним вокалом. Тонка яскраво заявила про себе на багатьох українських фестивалях: Atlas Weekend,Hedonism, Dily Eco Fest, Kurazh Bazar та ін., виступили на розігріві у британської співачки Georgia, були номіновані на премію «Young Blood Jager Music Awards» та «Відкриття року Aprize» від радіо Аристократи. У 2020 група потрапила в музичний каталог українського інституту, посівши перше місце в категорії mainstream indie для представлення української сцени в Європі.

Instagram: https://www.instagram.com/music_tonka/ 

Facebook: https://www.facebook.com/musictonka 

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UConAhII_lTyTXCcXGqljQyw