Прем’єра від Masterskaya – «Танцюй зі мною» гурту «Тонка»

Прем'єра від Masterskaya - «Танцюй зі мною» гурту «Тонка»

Прем'єра від Masterskaya - «Танцюй зі мною» гурту «Тонка»

9-го листопада гурт «Тонка» та «Masterskaya» презентували нову пісню та кліп —  «Танцюй зі мною». Нова робота несе меседж про те, як важливо мати близьку людину, з якою можна розділити все, навіть танцювати на тліючих мріях.

«Танцюй зі мною» — це танцювальний трек із нотами меланхолії, в якому вперше в «Тонка» звучать два голоси. Такий музичний прийом максимально підкреслює настрій та зміст пісні. Головний меседж  «Танцюй зі мною» — про те, як важливо мати близьку людину, з якою можна розділити все, навіть танцювати на мріях, що тліють», – коментують учасники гурту.

Режисером кліпу стала Оля Журба, яка робить віжуал для гурту із початку існування проєкту.  У відео передається атмосфера, як «Тонка» проводить час разом та створює музику. Учасники гурту показують себе реальними, щоб стати ще ближче зі слухачем.

Прем'єра від Masterskaya - «Танцюй зі мною» гурту «Тонка»

Коментар гурту «Тонка» про кліп: 

«Танцюй зі мною» —  це танцювальний трек з нотами меланхолії, що можна відчути під час перегляду відео. Режисерка кліпу Оля Журба має великий досвід у зйомці документального кіно, і тому зйомку «Танцюй зі мною» перетворили саме на «документальну» за стилем. Тобто знімали на реальних локаціях:  у мене вдома та на полі поруч з домом. І Оля, як це часто буває в документалістиці, сама фільмувала нас, а ми, піддавшись її «гіпнозу», просто пили вино, бісились і грали музику, забувши, що це зйомка.

"Тонка" – український інді-поп проєкт, що складається з вокалістки Олени Карась, саунд-продюсера і клавішника Ярослава Татарченко та ударника Дениса Швеця. Група виділяється мінімалістичною естетикою, як в музиці, так і в візуальних образах, а композиції підкорюють слухачів динамічним ритмом, мелодійністю і сильним вокалом. "Тонка" яскраво заявив про себе на багатьох українських фестивалях: Atlas Weekend,Hedonism, Dily Eco Fest, Kurazh Bazar та ін., виступив на розігріві у британської співачки Georgia, був номінований на премію «Young Blood Jager Music Awards» та «Відкриття року Aprize» від радіо Аристократи. У 2020-му група потрапила в музичний каталог українського інституту, посівши перше місце в категорії mainstream indie для представлення української сцени в Європі.