Прем’єрний показ біографічного фільму про життя Павла Лі “Людина миру”

Прем'єрний показ біографічного фільму про життя Павла Лі "Людина миру"

У середу 10 липня о 18:00 в Кінотеатрі на даху Just In Cinema відбувся закритий прем’єрний показ фільму “Людина миру”. Біографічний фільм розповідає про життя українського актора, телеведучого, волонтера Павла Лі. Дата показу не є випадковістю, алде він народився саме 10 липня. Фактично ця подія стала своєрідним вечером пам’яті актора.

Павло – борець. Хлопець з простої родини, якому вдалося реалізуватися винятково завдяки своєму супер таланту. Хлопець, який не боявся долати труднощі. Хлопець ЗА МИР у всьому світі. Неконфліктний, дуже добрий. Щирий. Світлий. Дружній.

Фільм розповідає історію простого доброго хлопця з Євпаторії, якому вдалося реалізувати свою заповітну мрію – стати відомим актором, підкорити Київ та в результаті…віддати життя за мир в Україні.

На допрем’рному показі була присутня мама Павля, яка також брала активну участь у створенні фільму. Ба більше серед запрошених друзів та колег актора були Ахтем Сеітаблаєв, Лариса Руснак, Ольга Атанасова та багато інших.

Творці стрічки наголошують: фільм про життя, а не про смерть. Герої фільму – мама, друзі, одногрупники, колеги Павла. Усі вони ділитимуться своїми спогадами про нього, а також ексклюзивною інформацією з життя Павла, яка раніше не була озвучена в медіапросторі. Стосується вона найбільшої трагедії, яку довелося пережити актору.

Авторкою ідеї фільму є журналістка, колега, подруга Павла Лі – Наталя Березій. Реалізувати стрічку їй вдалося своїми силами, за власні кошти. Допомагали друзі (оператори, режисери монтажу, дизайнери), чоловік.

А ще, цікаво, що Наталя наразі – мама у декреті. На всіх, без винятку, зйомках разом із нею була її маленька доня. Зйомки почалися, коли дитині було 10 місяців. А завершилися – у майже півтора. Наталя, жартома, називає доню своїм асистеном.