Про хейт ALEKSEEV та хуліганське дитинство LELY45: “МУЛЬТИТРЕК” розповідає про 5 випуск та анонсує нове шоу

Про хейт ALEKSEEV та хуліганське дитинство LELY45: “МУЛЬТИТРЕК” розповідає про 5 випуск та анонсує нове шоу

Вже завтра, 16 березня, об 11:00 на YouTube відбудеться прем’єра п’ятого випуску музичного проєкту “МУЛЬТИТРЕК”. Учасниками серії стали популярні виконавці ALEKSEEV та LELY45. Українські слухачі вже почули їх музичні релізи.

Цього разу до ведучих Володимира Дантеса та Даші Кубік долучився ще один колега – Марк Куцевалов. Він склав компанію ALEKSEEV і разом з Дашею допомагав артистові дiбратися студії, використовуючи хитрощі та порушуючи правила шоу. Разом із Марком команда намагалася домовитися з київськими водіями та була змушена спуститися до підземки. ALEKSEEV навіть довелося заспівати у метро.

“Марк вміє професійно долати великі відстані. Багато людей знає, скільки він пройшов кілометрів по всій Україні, збираючи донати. І нагадаю, що кожний лайк під нашим випуском конвертується в донат. Тому обов’язково лайкайте”, – прокоментувала Даша Кубік. 

В свою чергу Володимир Дантес разом з LELY45 дорогою до студії обговорювали не тільки музичні, але і особисті моменти з життя виконавиці. Виявляється, у дитинстві співачка була ще тою бешкетницею та провинилася так, що батьки її відправили в село на два місяці.

“Я вкрала у батьків 100 доларів. План реалізовувала  разом з подружкою. Мені було 9, а їй 12. Прийшли до пункту обміну валют, там купюру поміняли  на 800 гривень. Я придбала подарунок другові, одній бабусі – намисто з цінного каменю, іншій – срібний ланцюжок. Потім батьки виявили крадіжку і довелося в усьому зізнатися”, – розповіла LELY45.

А от ALEKSEEV у відвертій розмові поділився своїм ставленням до хейту. Він розповів, що не розуміє, коли люди  починають знецінювати успіх інших.

“Мені не подобається, що через успіх людини її починають травити та хейтити. Я з таким стикався і взагалі перестав читати коментарі. Один раз був такий момент, що я загрузився навіть. Краще Симоненка почитайте, більше користі”, – підкреслив ALEKSEEV.

У п’ятому випуску “МУЛЬТИТРЕК” глядачі зануряться у студійну роботу артистів. Попри те, що кожний з учасників мав обмежений час, виконавці намагалися максимально віддатися процесу. Окрім того, під час створення пісні ALEKSEEV Даша Кубік та Марк Куцевалов виступили у ролі “бек-вокалістів”. Що з цього вийшло – всі побачать вже у суботу об 11:00 на YouTube-каналі “МУЛЬТИТРЕК”.

А от Володимир Дантес ледь не залишив LELY45 без її головного інструмента – гітари. У прямому ефірі глядачі зможуть дізнатися першими, як ведучий вирішив цю ситуацію. 

Цього разу другий конкурс п’ятого випуску “МУЛЬТИТРЕК” стане для усіх несподіванкою. Адже ведучі за обмежену кількість часу мали знайти киян, які знають українську музику. За кожний трек, який продовжував співати перехожий, команда отримувала бал. Ведучі отримали певний перелік пісень, тому у центрі Києва Дантесу довелося навіть співати трек Дорофєєвої. А от Марк як завжди загравав з перехожими, через що команда втрачала шанси на лідерство. Хто став переможцем у цьому конкурсі – кожний дізнається вже у суботу об 11:00.

Фінальним раундом шоу як завжди стане виступ перед глядачами. Часто, у такий відповідальний момент, щось йде не за планом. Наприклад, LELY45 була вимушена виступати у штанях Дантеса та навіть забрала у нього сережки, яких не вистачало для образу. А от ALEKSEEV до свого сценічного костюма додав останній штрих –  символ удачі. Його співак придбав на гроші, які дісталися доволі незвичним шляхом.

Окрім того, організатори “МУЛЬТИТРЕК” залишили цікаву пасхалку з анонсом нового шоу, яке називатиметься “Мультипотяг”. Його деталі глядачі дізнаються зовсім скоро.

Чи допоможе талісман отримати ALEKSEEV омріяну перемогу? І чи підтримають глядачі LELY45? І хто задонатить 50 000 гривень? Дивіться вже у суботу, 16 березня, на YouTube-каналі “МУЛЬТИТРЕК”.